Project Description

Szeretnéd, ha jelen lennél a következő munkahelyed indulásánál, és hogy úgy tekintsenek Rád, mint egy “alapítótagra”?
Olyan termék képviseletében járnál el, amely az egyik legismertebb Európában ezen a piacon?
Kiemelt kereseti lehetőségre, színvonalas munkákra és modern munkakörülményekre vágysz?

Akkor jó helyen jársz!

Újonnan induló ipari légtechnikai berendezések disztribútorához Termékmenedzsert (műszaki előkészítőt) keresünk!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P: 8:00 – 16:00

Szükséges

 Épületgépészeti technikus végzettség

2-3 év releváns tapasztalat

Középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiemelt kereseti lehetőséget 100%-ban bejelentve

  • Hosszú távú munkalehetőséget

  • Színvonalas munkákat

  • Modern munkakörülményeket

  • Családias vállalati kultúrát – “mindenki véleménye fontos”

  • Hazai és külföldi továbbképzések támogatását

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget (a cég is folyamatosan fejlődik)

  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket (telefon, laptop)

Téged keresünk, ha rendelkezel

  •  Épületgépészeti technikus végzettséggel

  • 2-3 év releváns tapasztalattal

  • Középfokú angol nyelvtudással

Mik lesznek a feladataid?

  • Cég által forgalmazott termékek ismerete

  • Gyári fejlesztések nyomon követése, és azok kiválasztása, beépítésnek megtervezése

  • Határidők betartása (dokumentumok, tervezések, projektek)

  • Rendelés és kapcsolattartás a beszállítókkal

  • Más tervezők által tervezett HVAC berendezések kiváltásának megtervezése a forgalmazott gyártó kínálatából

  • Kapcsolattartás: megrendelőkkel, alvállalkozók, jogszabályok ismerete, nyomon követése

Előnyt jelent:

  • Mérnök végzettség

  • B kategóriás jogosítvány

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795