Ezt a pozíciót már betöltötték.

Megbízhatóság és a vevők iránti elkötelezettség mindenek felett!

2005-ben indult vállalkozásunk. Mintha tegnap lett volna…

Olyan gyorsan történt minden… Azóta sokat változtunk és nagyra nőttünk, de sose felejtjük, hogy az ügyfeleink elégedettsége a legfontosabb, hisz nélkülük nem lehetnénk most itt.

telefonos munkatárs

Rideg, multi környezet? Dehogyis!

Minden esetben arra törekszünk, hogy ügyfeleinknek a legmagasabb színvonalú szolgáltatásokat nyújtsuk. Természetesen nem felejtkeztünk meg arról, hogy ehhez pedig motivált alkalmazottakra és modern munkakörnyezetre van szükség.

Folyamatosan törekszünk a családias hangulat, és az összetartó csapat megtartására. Nálunk nem csak egy kis csavar leszel a gépezetben!

Mit kínálunk?

  • Biztos hátteret, hosszútávú munkát

  • Bejelentett, versenyképes fizetést

  • Teljesítményarányos jutalékot

  • 13. havi fizetést

  • Céges telefont és laptopot

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkát

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget

  • Irodai munkarendet (H-CS: 8:30-17:30, P: 8:30-15, hétvégi munkavégzés nincs!)

  • Idővel home office lehetőséget

  • Napi fuvart – céges mikrobusz indul reggel az Örs Vezér teréről

  • Fiatalos csapatot, támogató kollégákat

  • Korszerű, komfortos munkakörnyezetet

Milyen feladatok várnak rád nálunk?

  • Beérkező megrendelések feldolgozása

  • Termékek ajánlása a vásárlók igényei szerint

  • Vásárló kérdéseinek megválaszolása, tanácsadás

  • Telefonos kapcsolattartás a vásárlókkal

Téged keresünk, ha

  • Kiemelkedő számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel

  • Legalább középfokú végzettséged van

  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel

  • Könnyen teremtesz új kapcsolatokat

  • Önálló vagy és proaktív

Aminek külön örülnénk, ha lenne

  • Felsőfokú végzettséged

  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudásod

  • Jogosítványod

  • 2-3 év releváns értékesítési tapasztalatod

Kik vagyunk mi?

A Pc Arénánál nap mint nap azért dolgozunk, hogy ügyfeleink számítógépe mindig naprakész és villámgyors legyen.

Magyarország piacvezető felújított számítástechnikai gépeket és alkatrészeket forgalmazó kereskedéseként büszkék vagyunk megszerzett tanusítványainkra és kiérdemelt elismeréseinkre.

A gyors és látványos fejlődése tükrözi kitartásunkat és kiemelkedő teljesítményünket.

Folyamatosan fejlesztjük tudásunkat a versenyképesség növelése érdekében. Cégünk stabilan növekszik és virágzó jövő elé néz.

Ehhez viszont szükségünk van magasan képzett munkatársakra.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658