Hegesztő szakképesítésed van?
Jó az állóképességed? Terhelhető és kitartó vagy?
Szeretnél egy szuper, fix fizetést egy stabil munkahelyen?

Ha a fenti kérdésekre a válaszod IGEN, akkor várunk a csapatunkba!

Részletek:

Munkaidő:

H-CS 7:00-15:30 között

P 7:00-13:00 között

Szükséges:

Hegesztő szakképesítés

Szerszámokkal való munkavégzésben szerzett gyakorlat

Jó állóképesség

Munkavégzés helye:

Csepel – XXI. kerület

Amit biztosítunk:

  • Stabil hátterű céget
  • Fejlődési lehetőséget
  • Korrekt bérezést
  • Fix munkaidőt
  • Munkaruhát
  • Dolgozó centrikus hozzáállást

Téged keresünk, ha

  • Hegesztő végzettséged van
  • Nem idegen számodra a szerszámokkal való munkavégzés
  • Terhelhető vagy és jó az állóképességed
  • Tudsz egyedül és csapatban is dolgozni

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • Mindennapi karbantartások
  • Saját kitalált technikai megoldások megvalósítása
  • Hegesztés, autogén hegesztés
  • Előkészíteni a munkadarabot
  • Beüzemelni a munkavégzéshez szükséges gépeket
  • Betartani és betartatni a munkabiztonsági és környezetvédelmi előírásokat
  • Autogénhegesztő végzettséged, tapasztalatod van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Kik vagyunk?

Tevékenységünk elsősorban különféle minőségű és összetételű, vas és színesfém hulladékok, ipari másodnyersanyagok, kohászati alapanyagok átvételére, begyűjtésére, további feldolgozásra, kiszállításra terjed ki. Tagjai vagyunk a Fémszövetségnek, a Hulladékhasznosítók Országos Egyesületének (HOE). Cégünk 35-40 fő alkalmazottal dolgozik.

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658