Project Description

Szeretnél olyan cégnél dolgozni, ahol az ország legismertebb retail partnereivel zajlik együttműködés?
Közel áll hozzád a mobil kiegészítők, okosórák és okos otthon eszközök világa?
Évente többször utaznál Európán belül vagy akár Kínába és más Távol-Keleti országokba?

Nos, akkor megtaláltuk egymást!

Gyere, csatlakozz a 100%-ban magyar tulajdonú mobiltelefon kiegészítők forgalmazására specializálódott vállalatunkhoz, és legyél Te a legújabb Junior beszerzőnk!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P: 8:30 – 17:00

Szükséges

Beszerzésben szerzett tapasztalat
Gazdasági vagy külkereskedelmi felsőfokú végzettség
Kiemelkedő kommunikációs képességek
Angol nyelvtudás – erős kommunikációs szint
MS Excel magabiztos használata (fx-ek)
Kiváló problémamegoldó képesség
Kitűnő priorizálás
Higgadtság, precizitás
Határozott, erőteljes karakter
Monotonitástűrő képesség (sok analitika, sok szám)

Munkavégzés helye

Budapest X. kerület

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Biztos állást egy nagy forgalmú cégnél

  • Évente 1-2 utazást az európai országokba, Távol-Keletre, Kínába

  • Az egyik legkeresettebb területen dolgozhatsz: mobil kiegészítők, okosórák és okos otthon eszközök

Mik lesznek a feladataid?

  • Készlet analitika fogyás és készletek alapján

  • Harmadik országbeli import kezelése (Kína és Távol-Kelet)

  • Termékek rendelése és pótlása

  • Ügyviteli rendszer használata (analitika)

  • Angol nyelvű, írásos rendelések Kínából és a Távol-Keletről

  • Fuvarbonyolítás, vámügyintézés, áruk érkeztetése

  • Új áruk felkutatása

  • Beszállítók versenyeztetése

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel beszerzésben szerzett tapasztalattal

  • Rendelkezel gazdasági vagy külkereskedelmi felsőfokú végzettséggel

  • Kiemelkedő kommunikációs képességeid vannak

  • Az angol nyelvtudásod erős kommunikációs szintű

  • Magabiztosan használod az MS Excel-t (függvények ismerete)

  • Kiváló problémamegoldó képességeid vannak

  • Nagyon jól tudsz priorizálni

  • Higgadt, precíz és egyben határozott, erőteljes karakter vagy

  • Bírod a monotonitást is (analitika és cikktörzs ellenőrzés)

Előnyös számunkra a

  • A hasonló munkakörben szerzett -már akár- fél éves tapasztalat is

  • Bármely más idegen nyelv ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795