Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Már vártunk Téged! Jelentkezz!

Mit kínálunk?

  • Magas alapbért mellett jutalékos rendszert
  • Kötetlen munkaidőt
  • Céges autót (akár magánhasználatra is)
  • Munkába járás költségeinek megtérítését
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőséget
  • Folyamatos továbbképzéseket
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • Alapos, mindenre kiterjedő betanítást
  • Meglévő ügyfélkört
  • Céges okostelefont

Feladataid lesznek:

  • Partnerlátogatás
  • Új termékek, promóciók ismertetése, bemutatása
  • A partnerek számára oktatások szervezése és lebonyolítása
  • Árurendelések felvétele
  • Értékesítés és új vevők szerzése

Ezt az állást Neked találták ki, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • “B” kategóriás jogosítványod mellett vezetési tapasztalatod is van
  • Kozmetikai/hajkozmetikai szféra sem idegen számodra, amit 1-2 év tapasztalat erősít meg
  • Szinte minden helyzetben meggyőző tudsz lenni
  • Átlagon felüli kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Nem jelent problémát az önálló munkavégzés
  • Türelmes, mégis célratörő személyiség vagy
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent, ha:

  • Társalgási szinten ismered az angolt, szóban és írásban egyaránt
  • Van már értékesítésben vagy ügyfélkezelésben szerzett tapasztalatod

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658