ABAP fejlesztő – Budapest IX. kerület

ABAP fejlesztő – Budapest IX. kerület2019-02-19T13:59:02+00:00

Project Description

Vállalatunk fejlődésében Te lennél a hiányzó láncszem, a régóta keresett Homo SAPiens? Szerinted is a boldogság kulcsa valójában a SAP felhasználóhoz tartozó fejlesztői kulcs?

Magyarországon már több mint 20 éve működő lapterjesztéssel és logisztikával foglalkozó nagyvállalatunk ABAP fejlesztő munkatársat keres.

SAP környezetben érzed otthon magad? Építsd karriered ABAP fejlesztőként nálunk!

Jelentkezz még ma!

Merülj el változatos feladatokkal a SAP világában

A Lapker legfőbb tevékenysége a lapterjesztés, azonban ahhoz, hogy országos szinten is hatékonyan, a lehető legjobb színvonalon tudjuk megvalósítani és üzemeltetni, szükségünk van a lehetetlent nem ismerő IT-s munkatársakra.

Akár pályakezdő is lehetsz, ha az ABAP Workbench a műhelyed

Vállalatunk további fejlesztésekre készül, hogy még jobban és hatékonyabban ki tudja aknázni a SAP-rendszerekben rejlő potenciált. A fejlesztésekre új, elhivatott munkatársra van szükségünk. A legfontosabb, hogy alapos ABAP ismeretekkel rendelkezz.

telefonos munkatárs

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő bérezést

  • Nem mindennapi béren kívüli juttatásokat

  • Home office munkavégzés lehetőségét

  • Céges laptopot és okostelefont

  • Kellemes és modern munkakörülményeket

  • Összetartó, barátságos, szakmailag a legprofibb munkatársakat

  • Betanítást, felkészítést, belső képzésekkel is

  • Csapatépítő tréningeketFejlődési és karrier lehetőséget

  • Céges programokat, családi és csapatépítő programokat

  • Fejlesztési specifikáció alapján történő programfejlesztésekkel

  • Hibajelentések fogadásával, kivizsgálásával és szükség esetén javításával

  • Az IT folyamatfejlesztőkkel és az IT egyéb csoportjaival való kapcsolattartással

  • Az elkészült és transzportált, újonnan fejlesztett programokról programdokumentáció készítésével

  • Az éles rendszerben található programok dokumentációjának készítésével

  • Az üzleti oldal kezdeményezésére az üzleti alkalmazásokat érintő új fejlesztési igényekkel, problémákkal foglalkozó megbeszéléseken való részvétellel

  • Új informatikai lehetőségek feltárásával, meglevő alkalmazási minták felderítésével, az egyes lehetőségekhez kapcsolódó tapasztalatok ismertetésével

  • A programok fejlesztésével, a kapcsolódó SQL adatbázisok karbantartásával, illetve ezen alkalmazások támogatásával

Te vagy a legújabb ABAP fejlesztő munkatársunk, ha

  • Alapos ABAP/4 ismeretekkel rendelkezel (akár pályakezdő is lehetsz ezen a területen!)

  • Átfogó ismeretekkel rendelkezel az SAP rendszerek terén

  • Legalább érettségivel rendelkezel

  • Megbízhatóság és a felelősségtudat a két legjellemzőbb személyiségvonásod

  • Csapatjátékos vagy, ugyanakkor nem riadsz vissza az önálló munkavégzéstől sem

  • Nem félsz kezdeményezni

Előnnyel indulsz, ha

  • 2-3 év ABAP fejlesztői tapasztalatod van

  • Társalgási szinten beszélsz és írsz angolul

Kik vagyunk mi?

A Lapker Zrt. már több mint 20 éve tevékenykedik Magyarország egész területén. Vállalatunk két legfontosabb tevékenysége a lapterjesztés és a csomagszállítás, melyek ellátását már 700 munkatárssal látjuk el.

A kereskedelmi és terjesztési feladatainkat négy üzletággal és öt támogató területtel látjuk el. Cégünk sikeréhez hozzájárulnak az egyre bővülő palettával rendelkező termékeink és szolgáltatásaink.

Fejleszd tudásodat és rendszerünket is tökéletesre!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658

Partnereink 92%-a számára 16 nap alatt megszereztük a tökéletes kollégát!

A ti cégeteknek is segítsünk?

Kérj visszahívást most!

Keress 50.000 Ft-ot 5 perc alatt!

(és fel sem kell állnod a kanapéról!)

LÁSSUK A RÉSZLETEKET!

Subscribe!

Bezár