Unod az unalmas, kevés vásárlót kiszolgáló üzlethelyiségeket?

Van raktáros tapasztalatod, de inkább értékesítenél?

Tudod, hogyan zajlik egy üzlet áruforgalma?

Akkor Téged keresünk!

Magyarországon 25 éve sikeres múltra visszatekintő, festékek, építőanyagok, szerszámok kiskereskedelmével foglalkozó vállalatunk keresi új árukiadó-raktárosát.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Nyitós: 6:30-16/17:00

Zárós:

7:30/9:00-18:00

Munkavégzés helye:

XX.kerület

Szükséges:

középfokú végzettség

jó fizikum

békás és targoncás feladatok ellátása

Amit biztosítunk:

  • Stabil biztos munkahelyet

  • A komfortos munkavégzéshez szükséges felszerelést

  • Könnyen megközelíthető,  jól felszerelt munkahelyet

  • Kiszámítható munkaidőt

  • Béren kívüli juttatásokat

  • Korrekt fizetést

Téged keresünk, ha

  • középfokú végzettséged van

  • terhelhető vagy és megbízható

  • jó a fizikai állóképességed

  • targoncás és békás munkatapasztalattal rendelkezel

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • Áruátvétel és árukiadás

  • Árufeltöltés nyitástól zárásig

  • Rendelések összekészítése

  • Vevők kiszolgálása

  • Vevők számára tanácsadás

  • építőipari, burkoló vagy tüzépes szakmában már dolgoztál

  • targoncára érvényes vezetői engedélyed van

  • jogosítvánnyal rendelkezel

Röviden rólunk

Cégünk 1994 óta a festő – mázoló – tapétázó szakma részére gyárt szerszámokat széles választékban, kitűnő alapanyagokból, kiváló minőségben.

Gyártásunk nagymértékben gépesített, de a legkényesebb, legigényesebb, nagy szakértelmet kívánó folyamatoknál továbbra is kézimunkát alkalmazunk, hogy a lehető legjobb minőségben állíthassuk elő termékeinket.

Célunk, hogy az eredeti ecset- és festőszerszám gyártói tevékenység megtartása mellett tovább növeljük, erősítsük jelenlétünket a budapesti festékkereskedelmi piacon, valamint új raktárbázis kiépítésével még magasabb színvonalon elégíthessük ki partnereink igényeit, nagyobb termékválasztékot és alacsony árakat kínáljunk kedves vásárlóinknak.

Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, csatlakozz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658