Project Description

Nem rettensz vissza a fizikai munkától?

Nem idegen számodra szerszámokkal dolgozni?

Akkor Téged keresünk!

Biztonsági ajtók gyártásával és beépítésével foglalkozó cég keresi új beépítő segéd munkatársát.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P 7:00 – 16:00 között

vállalható túlóra

Szükséges:

min. alapfokú végzettség

szerszámokkal való munkavégzésben szerzett gyakorlat

jó állóképesség

Munkavégzés helye:

IV. kerület

Amit biztosítunk:

  • stabil hátterű céget

  • fejlődési lehetőséget

  • korrekt bérezést

  • törzs munkaidőt

  • céges uniformot

  • év végi prémiumot

  • utazás támogatást

Téged keresünk, ha

  • min. alapfokú végzettséggel rendelkezel

  • nem idegen számodra a szerszámokkal való munkavégzés

  • terhelhető vagy és jó az állóképességed

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • ajtók falba építésénél való segédkezés

  • cipekedés, szerszámok előkészítése munkavégzéshez

  • műhely segédmunkák, takarítás, darabolás,rendrakás, betanított munka

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

  • építkezésen vagy hasonló szakmában szerzett tapasztalatod van

Kik vagyunk?

PRS Plusz Kft. fő tevékenysége a biztonsági ajtó gyártás. Minden acél ajtót egyedi méretben és egyedi igények szerint készítünk el, a magas szintű biztonság mellett az esztétikus megjelenést is szem előtt tartva. Cégünk története 1997-ig nyúlik vissza. Az első években kisvállalkozásnak számító cégünk, mára már dinamikusan fejlődő középvállalat – 3 telephelyen, több mint 30 munkatársával végzi tevékenységét.

Ha úgy érzed ezt a pozíciót neked találták ki, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658