Talpraesett és motivált vagy?

Érdekelnek a műszaki tevékenységek?

Könnyen átlátod a gyártási folyamatokat?

Több, mint 100 éve sikeresen működő, profi, megbízható garázsajtók, ipari kapuk gyártásával, forgalmazásával foglalkozó fiatalos, lendületes cég keresi legújabb munkatársát!

Fiatalos, összetartó csapat

Nagy múltú lendületes, befogadó cégünk már 4 generáció óta működteti sikeresen vállalkozásunkat. Mi megtanítunk mindenre, ami szükséges ahhoz, hogy kiemelkedő hírnevű, magabiztos tudású szakember váljon belőled.

A többi csak azon múlik, hogy TE mit hozol ki belőle!

Kling Kft. munka
Kling Kft. állás

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő bérezést, ami később még nagyobb számra ugorhat!

  • Konditerem ingyenes használatát

  • Bejelentett 8 órás munkaidőt

  • Belépőket kulturális eseményekre

  • Szabadidős programokat

  • Csapatépítő tréningeket

  • Jó hangulatot

  • Modern, tiszta munkakörülményeket

  • Munkaruhát

Téged keresünk, ha:

  • 8 általánossal rendelkezel

  • Szeretnél előrelépni

  • Motivált vagy

  • Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni

Előny, de nem követelmény, ha:

  • Asztalos vagy lakatos a szakmád

  • Van tapasztalatod gyártási, és/vagy műszaki területen

  • B kategóriás és/vagy targonca jogosítvánnyal rendelkezel (nálunk most akár a targonca jogosítványt is megszerezheted!)

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

  • Több gyártási munkafolyamat közül választjuk ki, hogy számodra melyik a legideálisabb munkakör!

Kik vagyunk mi?

A Kling Mérnöki, Ipari és Kereskedelmi Kft. több egy évszázadra visszatekintő családi vállalkozás, mely sikerességét megbízhatóságának, innovációjának és fáradhatatlanul tettrekész, haladó gondolkodásmódú  cégnek mondhatja magát. Szervezetünk az a hely, ahol a minőség és az innováció találkozik az ügyfeleink kényelmének érdekében!

Ha szeretnél Te is elismert csapatunk tagja lenni

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658