Rendelkezel 3D mozgókép/animáció végzettséggel?

Véredben van az animáció gyártás minden mozzanata?
Úgy érzed terveiddel el tudnál adni egy egész projektet?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál jelentkezz még ma!

Rendezvények, showműsorok kivitelezésével foglalkozó cég keresi új concept artist munkatársát!

Freelusion   – nevünk egybeforrt a show műsorok minőségi kivitelezésével, a lenyűgöző látvány megteremtésével. Következő kollégánk egy olyan csapatba várjuk, ahol a folyamatos együttműködés és egymás munkájának a segítése elengedhetetlen, ezért nálunk a homeoffice lehetősége csak esetenként lehetséges, hiszen alkalmanként a fellépőkkel utazol majd együtt!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P 9-17:30

home office lehetőség

Szükséges:

3D studio max, after effects magabiztos használata

3D mozgókép/animáció gyártásban szerzett tapasztalat

3+ év releváns munkatapasztalat

portfólió megléte

rajztudás

térlátás

csapatmunkára való hajlandóság

Munkavégzés helye:

III. kerület

Amit biztosítunk:

  • kiemelkedő bérezést + továbbképzéseket

  • profi eszközökkel felszerelt munkakörnyezetet

  • teljes bejelentést

  • céges kávét, gyümölcsöt

  • izgalmas projekteket

  • szuper csapatot

Téged keresünk, ha

  • 3D studio max, after effects programokat magabiztosan használod

  • 3D mozgókép/animáció végzettséged/tapasztalatod van

  • Photoshopot magabiztosan kezeled

  • nem Téged keresünk, ha csak 2D látványtervezésssel foglalkoztál eddig

  • tisztában vagy az animációgyártási folyamatokkal

  • képes vagy rajzokat, látványterveket, storyboardokat megálmodni és megvalósítani

  • tudsz csapatban dolgozni

Mik lesznek a feladataid?

  • animációgyártási folyamatok végigvezetése

  • rajzok,látványtervek,storyboardok készítése

  • Photoshop használata

  • logó tervezés

  • arculati tervek elkészítése

Előnyként vesszük, ha

  • szövegírói véna

Kik vagyunk mi?

Több mint 10 éves múlttal rendelkező cégünk elsődleges célja az volt, hogy ügyfeleink elégedettségét prémium kiszolgálással biztosítsuk, az interaktív vetítés leképezésével és a kibővített valósággal kapcsolatos összes kihívással kapcsolatban. Az elmúlt években száznál is több varázslatos show-t készítettünk kereskedelmi és magán rendezvények számára az egész világon, Tokiótól Los Angelesig, és számos rangos díjat nyertünk el. Csapatunk kemény munkája és hatalmas szaktudása által táplált Freelusion piacvezető névvé nőtte ki magát, és jelenleg több irodát működtetünk világszerte.

Ha úgy érzed a fenti pozíciót Neked találták ki, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658