A szakirányú építőipari végzettségedhez 3+ év tapasztalat társul?

A mélyépítésben érzed igazán otthon magad?

Még mindig érzed magadban az erőt, hogy tanulj, fejlődj?
Főleg, ha támogatnak is benne?!

2004 óta közműépítéssel, építészeti és szakipari, magas- és mélyépítési munkákkal és szénhidrogén szállítóvezetékek karbantartásával foglalkozó vállaltunkhoz keresünk új Építésvezetőt mélyépítés területre.

Részletek

Munkaidő

H-P 7:00-16:00

Szükséges

Minimum szakirányú építőipari végzettség

Legalább 3 év mélyépítési területen

Jó kommunikációs készség

Precizitás

Jó problémamegoldó képesség

Határozott fellépés

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Jelentkezz, és vezess sikerre projekteket Te!

Milyen feladatokkal jár ez a munka?

  • Részvétel a projektek előkészítésében

  • Mélyépítési kivitelezés helyszíni irányítása

  • Kivitelezési idők felülvizsgálata, ütemterv készítése és annak betartatása

  • Kapcsolattartás a megrendelővel, megrendelői koordináción való részvétel

  • Építési napló vezetése, egyéb az építkezéssel kapcsolatos adminisztrációk

  • Műszaki átadási és átvételi folyamatokban való részvétel

  • Saját dolgozók és az alvállalkozók koordinálása

  • Munkavédelmi előírások betartatása

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Minimum szakirányú építőipari végzettséggel
    (technikusi végzettséget is elfogadunk)

  • Legalább 3 év mélyépítési területen

  • Jó kommunikációs készséggel

  • Jó problémamegoldó képességgel

  • Határozott fellépéssel

Aminek külön örülnénk, ha lenne

  • Felelős műszaki vezetői (FMV) jogosultságod

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod

  • B kategóriás vezetői engedélyed

Mit kínálunk?

  • Olyan bejelentett állást, ahol még a túlóra minden egyes perce is hivatalos!

  • Stabil, betonbiztos munkahelyet
    (16 éve töretlen partnerünk az ország egyik piacvezető multinacionális vállalata)

  • Szakmai továbbképzéseket

  • Fejlődési lehetőséget

  • Kiváló munkakörülményeket

  • Céges laptopot, telefont

  • Baráti, támogató csapatot

Ha a fent leírtak igazak Rád, várunk csapatunkba.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658