Project Description

Magas alapbért és jutalékot szeretnél, kötetlen munkaidő mellett?
Otthonról dolgoznál a pandémia után is?
Kiaknázatlan piacot vennél be, ahol még nincs konkurencia sem?

Biotechnológiai kutatás, fejlesztés főtevékenységű vállalatunk keresi új Értékesítőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Kötetlen

Szükséges:

1-2 év értékesítésben szerzett tapasztalat

Erős, kommunikációképes angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Országos

Amit biztosítunk:

  • Magas alapbért magas jutalékkal

  • Kiaknázatlan piacon érvényesülhetsz, ahol még nincs konkurencia

  • Kötetlen munkaidőt (teljes bejelentéssel)

  • Home office lehetőséget a pandemia után is

  • Egyedülálló terméket értékesíthetsz

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • 1-2 év értékesítésben szerzett tapasztalattal

  • Erős, kommunikációképes angol nyelvtudással

  • B kategóriás jogosítvánnyal

Milyen feladataid lesznek?

  • Orvostechnikai eszköz értékesítése

  • Ügyfélszerzés

  • Meglévő partner állomány kezelése

Előnnyel indulsz, ha

  • Rendelkezel további idegennyelv-ismerettel

  • Hasonló termékkörben szerzett tapasztalattal (műszer, orvostechnikai eszköz, állat felszereléssel, tenyésztés)

    Ide vonatkozó kapcsolati tőkével, potenciális vevőkör ismeretével (állatorvosok, farmok, állattenyésztők)

Ha szeretnél szuper csapatunk tagja lenni, csatlakozz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658