Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

7:30-9:00 érkezés
+ 8 órás munkavégzés
(rugalmas)

Szükséges

Min. 2 év frontend fejlesztői tapasztalat
Javascript vagy TypeScript, React.js, Redux, automata tesztelés, UI libraries ismerete
Szakmailag erős, kommunikációképes angol nyelvtudás
Erős kommunikációs készségek
Csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye

XII. kerület
(ingyenes parkolási lehetőség)

Úgy érzed indulhat a csapatmunka? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiváló fizetést egyéb juttatásokkal kiegészítve

  • Magasan szakképzett fejlesztőkkel dolgozhatsz együtt
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőséget

  • Ambiciózus fejlesztői csapathoz csatlakozhatsz

  • Kellemes, világszínvonalú vállalati kultúrát

  • Home office lehetőségét

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Min. 2 év frontend fejlesztői tapasztalattal

  • Javascript vagy TypeScript, React.js, Redux, automata tesztelés, UI libraries ismeretekkel

  • Szakmailag erős, kommunikációképes angol nyelvtudással

  • Erős kommunikációs készségekkel

  • Csapatjátékos szellemmel

Mik lesznek a feladataid?

  • A cég saját szoftverének frontend fejlesztése

  • Új funkciók fejlesztése, adaptációja, installálása

  • Meglévő fejlesztések karbantartása

  • Nemzetközi fejlesztési projektekben való részvétel

  • A fejlesztések dokumentációja

  • Superuserek támogatása

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658