Ezt a pozíciót már betöltötték.

Tűzjelző, kommunikációs és biztonsági rendszerek területén a vezető cégek közé tartozó osztrák cégként elmondhatjuk, hogy kifogástalan hírnevünk titka a már több évtizede bizonyított megbízhatóságunkon alapszik, melyet munkavállalóink szintén érezhetnek.

Ha szeretnél Te is hozzájárulni sikerességünk fenntartásához JELENTKEZZ MÉG MA!

Mit kínálunk?

  • Magas bérezést – hétvégén kétszeres, éjszaka másfélszeres órabért

  • Állandó fejlődési lehetőséget

  • Előléptetési lehetőséget

  • Infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltetői bizonyítványt, valamint elektroműszerész végzettséget is akár

  • IP kamera rendszerek építésében szerzett tapasztalatot

  • Összetartó csapatot

  • Csapatépítő rendezvényeket

  • Munkaruhát

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Elektronikai OKJ-val rendelkezel (ipari elektronikai műszerész vagy híradástechnikai műszerész)

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

  • Ha gyors, precíz, önálló és megbízható vagy

Feladataid lesznek nálunk:

  • Infokommunikációs hálózatok építése és karbantartása

  • Javarészt Budapest és Budapest környéki munkavégzés

  • Helyszínre kijárás, tapasztalt munkatárs mellett céges autóval

Előny (de nem követelmény):

  • LAN/LAW hálózatok konfigurálásában szerezett tapasztalat

Kik vagyunk mi?

A közel 20 éve piacon lévő Schrack Seconet Kft. számos leányvállalattal képviselteti Lengyelországban, Svédországban, Magyarországon, Romániában, Oroszországban, Szlovákiában, Cseh- és Törökországban a csúcsminőséget.

Sikerességünket különösen a biztonságtechnikai rendszerek élvonalba lépése jelentette számunkra, ezzel tovább emelve cégünk színvonalát egészen a csúcsra törhettünk.

Gyere és szerezz magadnak Te is európai nívós hírnévet!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658