Ezt a pozíciót már betöltötték.

Céljaink

Elkötelezett cégként ügyfeleink, megbízható partnerként tudhatnak maguk mögött bennünket. Informatikai szolgáltatással működő csapatként a szerződött ügyfeleink elvárásainak való megfelelés a feladatunk. A felhasználói igények szerint fejlesztett szoftvereinkhez kapcsolódóan, minden feladatban a szolgáltatási tevékenységre helyezzük a hangsúlyt. Mindig a megbízható és legkorszerűbb informatikai hátteret biztosítjuk ügyfeleinknek, mivel így látják előnyét az informatikai munkának.

Hivatásuknak elkötelezett, a jól kvalifikált közép- és felsőfokú végzettséggel rendelkező, stabil munkaerő gárdával a minőség folyamatos javítása mellett dolgozunk.

Amit kínálunk:

  • Remek fizetést, teljesítmény alapú bónusszal kiegészítve

  • Teljeskörű betanítást
  • Oktatás támogatását

  • Fejlődési és előmeneteli lehetőséget

  • Éves céges rendezvényt

  • Összetartó, profi csapatot

Téged keresünk, ha

  • Minimum felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Dolgoztál már hasonló munkakörben és tapasztalatot is szereztél benne

  • Nem okoz gondot a tanulás és szeretnél fejlődni

  • Ügyfélközpontú gondolkodás jellemez

  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel

Mik lesznek a feladataid nálunk?

Előnyként vesszük figyelembe, ha:

  • Bejövő hívások fogadása

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Problémák telefonon történő azonosítása , megoldása

  • Ügyfél továbbítása a megfelelő munkatárshoz

  • Szoftveres problémák azonosítása és kezelése

  • Rendelkezel számítástechnikai/informatikai végzettséggel
  • Használtál már gazdasági szoftvereket

  • Van Help Desk tapasztalatod

  • Rendelkezel számítógépes szervizgyakorlattal vagy tapasztalattal informatikai rendszerek támogatásában

  • Társalgási szinten ismered az angol nyelvet

  • “B” kategóriás jogosítványod is van

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658