Ezt a pozíciót már betöltötték.

Fiatalos, I. kerületi irodánkban nyújtunk lehetőséget Online reklámbeállító pozíció betöltésére!

Mi egy marketing ügynökség vagyunk, saját projektekkel és egyre nagyobb célokkal.

Legalább féléves tapasztalatod van AdWords és Facebook marketingben?

Vannak ötleteid, nem ijedsz meg a felelősségtől?

Kreatív, logikus és gyors gondolkodású vagy?

Szeretnéd magadból a legtöbbet kihozni?

Ha mindenre igennel válaszoltál, akkor pont téged keresünk!

Milyen emberrel szerenénk együtt dolgozni?

  • Akarj fejlődni, ne elégedj meg a rutinnal, hanem legyél nyitott a világra és az új trendekre.

  • Akarj minél előbb pro lenni az online marketingben (Facebook, Adwords, Insta, Youtube, LinkedIn…)

  • Ne csak a hazai eljárások után érdeklődj, hanem a nemzetközi legújabb trendek is foglalkoztassanak!

  • Folyékonyan olvass angolul, tudj feldolgozni videós anyagokat (ebben a munkakörben ez elengedhetetlen!)

  • Ismerd és használd a trendi programokat: Insta, Snapchat stb.

  • Szeress kísérletezni, új programokat megismerni, használni őket.

  • Merj kérdezni – sőt, ha véleményed van, azt se titkold.

  • Legyél érdeklődő, széles látókörű, legyen jó a helyesírásod.

  • Gondolkodj koncepcióban a tervezéstől a megvalósításig.

Milyen feladatok várnak rád?

Új marketing szoftverek, hirdetői felületek felfedezése, kipróbálása, integrálása a mostani rendszerünkbe

AdWords, Facebook, Instagram, Youtube, egyéb új felületeken reklámok hatékony beállítása

A marketingcsapattal való szoros együttműködés a reklámkampányok során

Célcsoportok meghatározása, elemzése, kreatív munka

Reklámok, kreatívok és szövegek létrehozása

Tervezés, elemzés, mérés

Logikus gondolkodást, sales szemléletet, proaktív hozzáállást várunk tőled!

Amit tőlünk kapsz

  • Barátságos és szép munkakörnyezet, közvetlenül a vár alatt és a Vérmező mellett

  • Könnyű közlekedés a Déli pályaudvar közelében (5, 105, 178-as buszok; 17, 41, 56-os villamos; M2 metró)

  • Támogató, fejlődő csapat tagja lehetsz

  • Jó irodai infrastruktúra, klíma, gyors számítógép, dupla monitor, ingyen kávé&tea

  • Megbecsüljük a kollégáinkat és a teljesítményt, erkölcsileg és pénzben is

  • Ha bármiben elakadsz, segítünk

  • Szakmai kihívások, bizonyítási lehetőség

  • Tréningek, workshopok, irodai szakkönyvtár

  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, észrevételeidre, ötleteidre

  • Heti 1 nap home office, rugalmas munkavégzés

  • Piacvezető partnerek számára végzünk marketingszolgáltatást

  • Korrekt fix fizetés és teljesítményarányos havi mozgóbér

Kik vagyunk mi?

Cégünk egy fiatalos hangulatú, stabil, 8 éve működő és folyamatosan épülő online ügynökség.

A cég kis mérete (7 fő) miatt nem csak tapasztalatokra, barátokra is szert tehetsz. Nem csak a saját monitorod fogod bámulni, hanem egy marketing csapat minden munkakörébe betekintést kapsz. Nagy hangsúlyt fektetünk az emberközeli hozzáállásra, a tanulási lehetőségre és a jó hangulatra.

Fontos, hogy ne csak munkatársak, hanem csapattagok legyenek a nálunk dolgozók, hiszen munkánk eredménye azonnal meglátszik és egymásért is felelősséget vállalunk.

Cégünk folyamatosan fejlődik és egyre nagyobb célokat tűzünk ki magunk elé. Nem csak a technikai, hanem az egyéni fejlődésre is nagy gondot fordítunk.

Ha szeretsz minél magasabbra törni, ha nem elégedsz meg a minimummal,

ha szeretnéd kihasználni a benned rejlő tehetséget, akkor mielőbb küldd el jelentkezésed!

xyz-ihs snippet="urlap-junior-reklambeallito"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658