Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

A Háttérország Kft. keresi új dekoratőr munkatársát.

Ha szeretnél egy barátságos csapat tagjaként sikerekre törni, jelentkezz még ma!

Országos szintű megrendelések, innovatív megoldások!

Ne habozz, jelentkezz csapatunkba még ma!

A reklámdekoráció szinte minden válfajában otthonos, tapasztalt munkaerővel rendelkezünk, a kihívások napi szintűek, a fejlődés így garantált.

A betanítási időszak alatt senior kollégáink segítenek a munkavégzés fortélyainak megismerésében.

Partnereink számára teljeskörű munkavégzést kínálunk, és a legegyszerűbb megoldásokat használjuk.

telefonos munkatárs

Amit mi kínálunk:

Elvárásaink:

  • Teljesítményalapú bérezés, évi béremelés, előrelépési lehetőségekkel

  • Opcionális túlórázás, kiemelt bérezéssel

  • Céges telefon

  • Céges autó

  • Céges masszázs, karácsonyi, őszi és évzáró programok, utazások

  • Munkavégzés izgalmas helyszíneken

  • Nyári csapatépítő programok

  • Elismert munkatapasztalat szerzése

  • Családias légkör, kiváló munkakörnyezet

  • Felszerelt konyha, biciklitároló

  • 1-3 év munkatapasztalat dekoratőr, kasírozó munkakörben

  • B kategóriás jogosítvány

  • Gyorsaság, precizitás, megbízhatóság

  • Megfelelő munkavégzés csapatban és egyénileg is

  • Nem jelent gondot, ha létrán kell dolgoznod

Előnyt jelent, ha:

Feladataid lesznek:

  • Beszélsz alapszinten angolul vagy németül

  • Rendelkezel ipari alpinista vizsgával/tapasztalattal

  • Van tapasztalatod gépjárművek dekorálásában

  • Dekoratőr, nyomdai anyagok kihelyezése

  • Sík felületen dekorálás, kasírozás

  • Országos szintű munkavégzés, a helyszínek megközelítése céges jármű segítségével

  • Vászon, kartonpapír, fa, műanyag felület felszínének elfedése ragasztott anyagokkal

Röviden rólunk:

A 2008-ban alapított Háttérország Kft. már több mint egy évtizede foglalkozik reklámdekorációk teljeskörű kivitelezésével. Fő küldetésünk, hogy komplex kivitelezést nyújtsunk Magyarország média, kreatív ügynökségeinek és multinacionális vállalatainak. Cégünk egy korábbi piaci gyakorlatot szeretne megváltoztatni, miszerint partnereinknek ne kelljen több alvállalkozóval dolgoznia, hanem egyszerűbben, gyorsabban rajtunk keresztül tudja elérni céljait. Kollégáink felkészült média szakemberek, mérnökök, dekoratőrök, grafikusok, technológiai szakemberek, fém és faművesek.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658