Ezt a pozíciót már betöltötték.

Csatlakozz csapatunkhoz, mutasd meg milyen vezető vagy!

Főnök vagy vezető

Ha egy igazi vezetőnek érzed magad és képes vagy nem csak irányítani, de motiválni is munkatársaidat, akkor RÁD van szükségünk!

mosoda

Milyen feladatok várnak rád?

  • 4-5 fős kereskedői csoport vezetése

  • Kereskedőink munkájának támogatása

  • Aktív közreműködés marketing kampányok tervezésében, lebonyolításában

  • Meetingek, tárgyalások vezetése

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

  • Havi heti riportok készítése

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy közgazdasági végzettséged van

  • Cseh, lengyel, szlovák nyelvek valamelyikét ismered

  • Angol nyelvet tárgyalóképes szinten használod szóban és írásban

  • Van már minimum 2-3 éves vezetői tapasztalatod

  • Az értékesítés világa nem idegen számodra

  • Rendelkezel jogosítvánnyal

  • Jó a kommunikációs képességed

  • Stratégiai szemléletmóddal rendelkezel

  • Csapatjátékosnak gondolod magad

  • Agilis, karizmatikus egyéniség vagy

Előnnyel indulsz ha,

  • Egészségügyi eszközök értékesítésében van már tapasztalatod

Mit kínálunk számodra?

  • Céges autót, méghozzá nem is akármilyet! Egy Audi A4-es lesz a segítségedre, hogy kijárhass az ügyfelekhez

  • Saját irodát, ami csak a tiéd

  • A fizetésed 4%- ának megfelelő befizetést magánnyugdíjpénztári rendszerbe.

  • Céges laptopot

  • Céges telefont

  • Mindemellett, kiemelkedően magas bérezésre számíthatsz

Kik vagyunk mi?

A 3B Scientific nemzetközi vállalatcsoport Magyarországi leányvállalataként oktatási segédeszközök gyártására és értékesítésére specializálódtunk.

A dinamikus növekedés miatt folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk olyan munkatársat, aki beleillik a szervezeti kultúránkba, a családi légkörbe, oda ahol a vállalati filozófia szem előtt tartja, hogy minden munkatárs azonosulhasson cégünk értékrendjével és hozzájárulhasson céljaink eléréséhez.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658