Project Description

Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel?

Van minimum 3 éves szakmai tapasztalatod?

Akkor Téged keresünk!

Színvonalas munkahely, menő budai környezetben keresi új könyvelőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

7:30/8:00/8:30-as kezdés

H.P: 8 munkaóra + fél óra ebédszünet

Szükséges:

mérlegképes könyvelő végzettség

min. 3 éves munkatapasztalat

türelem és precizitás

Munkavégzés helye:

II. kerület

Amit biztosítunk:

  • kiemelkedő bérezést

  • 13. havi fizetést
  • teljes bejelentés
  • hosszútávú, stabil munkalehetőséget
  • kellemes környezetet

  • alapos betanítást

  • minőségi étkezést

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel minimum 3 éves szakmai tapasztalattal

  • van mérlegképes könyvelői végzettséged

  • precízen és pontosan végzed a munkád

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • időszakos adóbevallások elkészítése

  • kapcsolattartás a hatóságokkal

  • magyar SUP rendszer használata

  • főiskolai végzettség

Kik vagyunk?

II. kerületben található SEK Budapest Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium egy háromnyelvű (magyar, angol és spanyol) nappali rendszerű, magánoktatási intézmény, amely egy színvonalas magyar és nemzetközi oktatási program elsajátítását biztosítja a magyar és a külföldi tanulók számára. Létesítményünk gyönyörű környezetben található, így nem csak a tanulás, de a munka elvégzése is öröm nálunk! Keressük új könyvelő munkatársunkat, aki diszkrét, és kellő türelemmel rendelkezik munkája iránt!

Ha szeretnél festői környezetben dolgozni, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658