Ezt a pozíciót már betöltötték.

Tevékenységeink közé tartoznak a villamoshálózatok tervezése és kiépítése, a közvilágítás kialakítása és üzemeltetése és a távközlési hálózatok tervezése.

A feladatok ellátásához jól képzett szakemberi gárdánk nyújt segítséget. Szakembereink, az elektromos hálózatépítési szakma hazai viszonylatában, a minőségi munka megvalósításának érdekében korszerű elméleti és gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek, így képesek a szakma által igényelt magas színvonalú ipari munkát elvégezni.

Juko

Ha szeretnél csapatunk része lenni, jelentkezz még ma!

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Munkába járás támogatása (bérlet, benzin)

  • Céges mobiltelefon

  • Előrelépési lehetőség

  • Szakmai tapasztalat szerzése

  • Felszerelt konyha

  • Munkaruha

  • Céges csapatépítők

Feladataid lesznek:

  • A villamos tervekben megtervezett kis- és/vagy középfeszültségű kábel típusok szerelése

  • Tervezett trafóállomások szerelése

  • ÉHTR, VHTR, BHTR, OTR, OTRL típusú kis- és/vagy középfeszültségű kábelek, összekötők, végelzárók szerelése

  • Üzemzavar elhárítási munkálatoknál kábelszerelés

  • Az állomásokhoz érkező és kicsatlakozó kábelek ellenőrzése

  • Szabványban előírt gödör mélység, kellő szélesség ellenőrzése

  • Kábelér kialakítás, hajlítási ívek kivitelezhetősége, fektetése, kábelhúzás szakszerű végzésének ellenőrzése (hibák észlelését jelenti a műszaki, igazgatónak vagy az ügyvezetőnek)

  • A mellé rendelt segéd- és betanított munkások irányítása

  • Kapcsolattartás a Társaság helyszíni munkavezetőjével, műszaki igazgatójával, valamint ELMŰ Rt. képviselőjével

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel kis- és/vagy középfeszültségű kábelszerelő, FAM (feszültség alatti munkavégzés) szerelő végzettséggel

  • Van kábelszerelői tapasztalatod

  • B kategóriás jogosítvány tulajdonosa vagy

  • Nem jelent gondot a fizikai munka

  • Van benned fejlődési vágy

  • Szeretsz csapatban dolgozni

  • Precíz és alapos vagy

  • Pontos és megbízható vagy

Nem te vagy a mi emberünk, ha:

  • Nincs kis- és/vagy középfeszültségű kábelszerelő, FAM (feszültség alatti munkavégzés) szerelő végzettséged

  • Gondot jelent a fizikai munka

  • Nem vagy kellőképpen önálló

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658