Ezt a pozíciót már betöltötték.

Ha úgy érzed alkalmas vagy a munkára, jelentkezz még ma!

Mentorprogram

Ha úgy érzed nem vagy a technika ördöge, ne aggódj! Minden új munkatársunk betanításban vesz részt, mely során igazi profiktól tanulhatod meg a szakma titkait!

Társadalmi felelősségvállalás
Rendszeresen támogatunk különböző alapítványokat, így a társadalmi szerepvállalásból is kivesszük a részünket.

Amit biztosítunk:

  • Kiemelt bérezés magas mozgóbérrel kiegészítve

  • Kiváló munkakörnyezet, igényes iroda

  • 3 hónapos betanítási idő

  • Továbbképzési lehetőség

  • Céges laptop, telefon

  • A bejárás támogatása céges busszal

  • Családbarát munkahely

  • Elismert munkatapasztalat szerzése

  • Csapatösszerázó rendezvények

Mik lesznek a feladataid?

  • Német nyelvű kommunikáció a beszállítókkal

  • Kapcsolattartás az osztályokkal angol nyelven

  • Piackutatás, konkurencia elemzés

  • Külföldi partnerekkel kapcsolattartás

  • Nemzetközi partnerek látogatása

  • Beszerzésben és értékesítésben aktív részvétel

  • Adminisztratív feladatok

Téged keresünk, ha:

  • Anyanyelvi szinten beszélsz németül

  • Tudsz angolul kommunikálni: az irodában angol a fő nyelv

  • Van minimum 3 év irodai munkatapasztalatod

  • Nem jelent gondot a MS Office használata

  • Jó a kommunikációs készséged

  • Gyors, precíz és megbízható vagy

Nem téged keresünk, ha:

  • Problémát jelent az idegen nyelvű folyékony kommunikáció(angol és német nyelv egyaránt szükséges)

  • Nehézséget jelent számodra az ügyfelekkel való folyamatos kommunikáció

  • Nincs releváns munkatapasztalatod

Kik vagyunk?

Olyannak látlak benneteket, mint amilyennek szeretném, hogy a mi partnereink lássanak bennünket: Nincs lehetetlen, csak hozzáállás kérdése az egész.

(Robox Kft)

A PC Aréna hazánk legnagyobb, professzionálisan felújított számítástechnikai gépeket és alkatrészeket forgalmazó kereskedése. Rátermett csapatunk több, mint egy évtizede dolgozik azért, hogy ügyfeleinkkel kifogástalan kapcsolatot teremtsünk.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658