Project Description

Unod a multik világát, de nagyobbra vágysz, mint egy startup?

Inkább a biztos alkalmazotti jogviszonyt választanád?

Szívesen tanulnál nyelveket, vennél részt soft skill tréningeken, illetve kis csapatos szakmai képzéseken?

AML rendszerbevezetés főtevékenységű vállalatunkhoz keresünk Medior és Senior rendszertervező munkatársakat.

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-Cs: 7:30-8:30 közötti kezdés, 8 órás munkaidő
Péntek: 7:30-8:30 közötti kezdés, 7 órás munkaidő

Szükséges

Medior
Min. 3 év IT területen szerzett szakmai tapasztalat
System Analyst vagy IT Business Analyst szerepkörben

Senior
Min. 5 év IT területen szerzett szakmai tapasztalat

Angol társalgási szintű nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest III. kerület

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Olyan KKV környezetet, amely eltér a multiktól, de nem is startup – nagy cégek állnak a vállalat mögött

  • Éves bónuszt, egészségbiztosítást, rekreációs csomagot

  • Alkalmazotti jogviszonyt, teljes bejelentést

  • Szakmai képzéseket, soft skill tréningeket

  • Nagyszerű vállalati kultúrát – több mint 40 országban jelenlevő szolgáltató révén

  • Barátságos és nyugodt munkakörnyezetet

  • Autóval érkezőknek parkolási lehetőséget

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Medior esetén
    Min. 3 év IT területen szerzett szakmai tapasztalattal

  • Senior esetén
    Min. 5 év IT területen szerzett szakmai tapasztalattal

  • Angol társalgási szintű nyelvtudással

Mik lesznek a feladataid?

  • Részvétel lakossági hiteltermékek kifejlesztésében, az ezeket érintő fejlesztések tesztelésében

  • Részvétel lakossági hiteltermékek informatikai rendszereken történő implementációjában

  • Lakossági hitelezéshez kapcsolódó ad-hoc adatigénylések kinyerése éles rendszerekből

  • IT rendszerek fejlesztési igényeinek elemzése, üzleti területtel, illetve IT társterületekkel való egyeztetése

  • Éles IT rendszereken bekövetkező hibák elhárítása

Előnyös számunkra:

  • Oracle SQL ismeret

  • Magas szintű Excel tudás

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795