Profi vagy szerelésben, de már nem szeretnéd Te végezni a „piszkos munkát”?
Unod a hosszú utakat az ország különböző pontjaira? Eleged van fizikai munkából?
Sokkal inkább mondanád az ifjú titánoknak, hogy mit hogyan csináljanak?

Mindezt akár otthonról?!

A világ egyik legnagyobb automata ajtó gyártással, javítással, karbantartással, foglalkozó cége Műszaki támogató munkatársat keres.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Kötetlen
-segítségnyújtásra mindig kell számítani-

Szükséges:

Kaputechnikai ismeretek
Kb. 8 év műszaki gyakorlati tapasztalat
Munkavégzés önállóan és csapatban
Kiváló kommunikációs képességek, türelem és empátia
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

Oktatás a telephelyen
Segítségnyújtás az adott helyszínen
Home Office

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő fizetést

  • Fejlődést segítő szakmai képzéseket, tréningeket

  • Céges telefont, laptopot, tabletet és autót

  • Üzemanyag hozzájárulást

  • Kötetlenséget, rugalmasságot

  • Családias, kutyabarát munkahelyet

  • Szuper csapatot, szuper céges összejöveteleket

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel kaputechnikai ismeretekkel – amit át is tudsz és szeretnél adni a többi kollégának!

  • Már kb. 8 év műszaki gyakorlati tapasztalattal rendelkezel

  • Egyaránt tudsz önállóan és csapatban is dolgozni

  • Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel, és ehhez türelem és empátia is társul

  •  Van B kategóriás jogosítványod

  • Felhasználói szinten kezeled a számítógépet

  • Nem csak megcsinálod a feladatot, hanem szeretnéd is megcsinálni

Az angol nyelvismeret előnyt jelent!

Mik lesznek a feladataid?

  • Oktatási anyagok összeállítása

  • Kollégák tudásának frissítése és ellenőrzése

  • Támogatás, segítségnyújtás a helyszínen és/vagy telefonon

  • Szükség esetén dokumentációk beszerzése

Kik vagyunk?

Magyarország legnagyobb automata ajtókkal foglalkozó szervizcége vagyunk. Az elmúlt évben közel 7.900 ügyfelet szolgáltunk ki. Cégünknél különösen nagy hangsúlyt fektetünk képzéseinkre, így új kollégáink a belépésüket követően bekerülnek mentor rendszerünkbe, mely során megtanulják saját berendezéseink beépítését és javítását.

Ha szeretnél fejlődő csapatunkhoz tartozni, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658