A fékezhetetlen sebességgel növekvő napenergia szektorban helyezkednél el hosszú távra?

Magyarország egyik napelemes rendszerekkel foglalkozó, piacvezető cégénél építenél karriert?

Szeretnél 13. havi fizetést, nyaralási támogatást, sikeres évzárás esetén pedig személyre szabott prémiumot?

Akkor már jelentkezhetsz is!

Évtizedes múlttal rendelkező napelemes rendszerek tervezésével, kivitelezésével foglalkozó vállalatunkhoz keresünk napelem rendszer tervezéshez Villanyszerelő kollégát!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P: 8:00 – 16:30

Szükséges

1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Legalább középfokú végzettség
(villanyszerelő, villamosipari)
vagy
3 év műszaki rajzoló tapasztalat

Angol nyelv ismerete (társalgási szint)

AutoCAD és MS Office ismerete

B kategóriás jogosítvány

Elhivatottság

Munkavégzés helye

Gödöllő és környéke

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • 13. havi fizetést, nyaralási, illetve bejárási támogatás, sikeres évzárás esetén személyre szabott prémiumot

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret – erős piaci szektorban vagyunk jelen

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget

  • Kiszállás esetén autót

  • Nagyszerű vállalati értékeket – Parasport támogatás, Karitatív tevékenységek

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalattal

  • Legalább középfokú végzettséggel (villanyszerelő, villamosipari)
    vagy
    3 év műszaki rajzoló tapasztalattal

  • Angol társalgási szintű nyelvismerettel

  • AutoCAD és MS Office ismeretekkel

  • B kategóriás vezetői engedéllyel

Mik lesznek a feladataid?

  • A helyszínek műszaki tartalmának meghatározása

  • Kiviteli tervek elkészítése

  • Részletes, pontos műszaki leírások elkészítése

  • Kapcsolási rajz, nyomvonal rajz, anyaglista összeállítása

  • Nagyobb rendszereknél helyszíni munkavégzésben való részvétel (2 hetente helyszíni jelenlét)

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795