Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

10:00 – 21:00

4,5  ledolgozandó munkanap/ hét

Szükséges:

(ruházati) kereskedelmi végzettség

min. 1 év ruházati kereskedelemben eltöltött tapasztalat

ízléses megjelenés

emberközpontú, segítőkész személyiség

Munkavégzés helye:

Örs vezér tere – Árkád üzletközpont

Amit biztosítunk:

  • akár havei nettó 250.000.- ft-ot

  • alapbéren felüli teljesítményalapú jutalékot

  • ruhapénzt

  • teljes bejelentést

  • szakmai fejlődést

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel (ruházati) kereskedelmi végzettséggel

  • min. 1 éves ruházati szaküzletben szerzett tapasztalatod van

  • elhivatott vagy a divat iránt

  • segítőkész vagy

  • pozitív gondolkodású vagy

  • csapatjátékos vagy

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha

  • minőségi szolgáltatás nyújtása az üzlet vásárlói számára

  • márkaismeret alapján segítségnyújtás a vásárlóknak

  • egyéb üzleti feladatok ellátása

  • stylist, divatipari tapasztalattal rendelkezel

  • jó a munkamorálod, elhivatott vagy

  • releváns a szakmai tudásod

Kik vagyunk mi?

A Street One és a Cecil márkák 17 éve vannak jelen Magyarországon. Az üzletünket látogató törzsvevők, fan-ek, illetve az újonnan megjelenő fogyasztók elvárják a magas szintű szolgáltatást kolléganőinktől. A családias hangulat mellett nagyon fontos, hogy stylistként, a bizalmat felépítve örömet szerezzünk vevőinknek. Boldogan, aktuális megjelenést biztosítva hagyják el az üzletünket!

Ha úgy érzed a fenti pozíciót Neked találták ki, jelentkezz még ma!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658