Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Pályázati ügyintézéssel foglalkozó, több mint 10 éves múlttal rendelkező cég keresi új pályázatíróját hosszútávra!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:
H-P 09:00-17:00

Szükséges:

OKJ-s szakképesítés

munkához releváns megfelelő szakképesítés

min fél év irodai munkában szerzett tapasztalat

jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:

II. kerület – közel a Déli pályaudvarhoz

Amit biztosítunk:

  • teljes bejelentést

  • fix munkaidőt

  • korrekt bérezést

  • összetartó csapatot

  • előrelépési lehetőséget

Téged keresünk, ha

  • OKJ-s végzettséget szereztél (🚫diploma🚫)

  • esetleg pályakezdő vagy

  • dolgoztál már irodai munkakörben minimum fél évet
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha

  • excel alapú számlák rögzítése, feltöltése

  • egy idő után pályázatok önálló megírása

  • pályázatfigyelés
    pályázati tanácsadás
    pályázatírás projektmenedzsment
    elszámolások készítése

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

  • közreműködő szervezetekkel való kapcsolattartás

  • egyéb adminisztratív feladatok

  • referencia munka (akár iskola beadandó)

Kik vagyunk mi?

Asesor Consulting pályázati ügyintézéssel, hitelügyintézéssel, közbeszerzési tanácsadással foglalkozó cég. Több mint 10 éve vagyunk a piacon, szakértelmünkkel és tapasztalatunkkal próbálunk ügyfeleinknek segítséget nyújtani. Munkakörünk színes, rengeteg ügyféllel rendelkezünk, sok területen. Csapatunkban egy munkájára igényes, talpraesett, akár pályakezdő csapatjátékost keresünk!

Ha úgy érzed a fenti pozíciót Neked találták ki, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658