Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P 6:45-15:15

Szükséges:

Villamosmérnöki főiskolai végzettség – erősáramú szakirányon

Projektvezetői tapasztalat

AutoCAD ismerete

B kategóriás jogosítvány

erős kommunikációs képességek

Munkavégzés helye:

III.kerület

Amit biztosítunk:

  • jó megközelítést

  • kiszámítható munkaidőt

  • fejlődési lehetőséget

  • év végi jutalmat

  • munkába járás támogatását

  • teljes bejelentést

  • céges autót, telefont, laptopot

Téged keresünk, ha

  • villamosmérnöki főiskolát végeztél – erősáramú szakirányon

  • Rendelkezel projektvezetői tapasztalattal

  • erős szervező képességekkel rendelkezel és jól kommunikálsz

  • AutoCAD-et ismered
  • B kategóriás jogsival rendelkezel

  • tudsz csapatban dolgozni

  • szeretnéd fejleszteni meglévő tudásodat

  • precízen és pontosan végzed a munkád

Mik lesznek a feladataid?

  • kivitelezési munkák irányítása, (megkapod a munkát, felméred és megszervezed, hogy milyen szakemberek, gépek, anyagok kellenek hozzá)
    tervek figyelése, geodétákkal való egyeztetés, ezek alapján költségek kiszámolása
    kivitelezés: megvalósulhat-e a munka egyáltalán? ha igen, milyen munkafolyamatok előzik meg? nagyon jó szervezőkészséged kell hogy legyen!

Kik vagyunk?

Elektromos hálózatépítéssel, üzemeltetést segítő tevékenységekkel foglalkozó cég vagyunk. Több, mint 50 ember dolgozunk csapatunkban immáron 2013 óta. Telephelyünk a III. kerületben található. Számunkra nem csak ügyfélkörünk, de alkalmazottaink elégedettsége is rendkívül fontos! Ha úgy gondolod ezt  a pozíciót Neked találták ki, jelentkezz még ma erősáramú projektvezető kollégának!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658