Project Description

Meg van az 5-6 év releváns tapasztalatod vagy az FMV jogosultságod?

Esetleg építőmérnökként végeztél acélszerkezeti szakon?

Acélszerkezetek gyártásában, szerelésében rendelkezel jártassággal?

Akkor Téged keresünk!

Építészeti tervezéssel, generálkivitelezéssel, műszaki ellenőrzéssel, épületlakatos-ipari munkák széles skálájával foglalkozó cég keresi új projektvezetőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

07:00 – 16:00

Szükséges:

5 – 6 éves releváns tapasztalat vagy FMV engedély

acélszerkezetek gyártásában, tervezésében szerzett tapasztalat

AutoCAD , Word, Excel programok ismerete

B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

X.kerület

Amit biztosítunk:

  • változatos projekteket

  • jó megközelítést

  • fejlődési előrelépési lehetőséget

  • év végi jutalmat

  • teljes bejelentést

Téged keresünk, ha

  • van 5-6 év releváns tapasztalatod és FMV jogosultságod (vagy amennyiben nincs hajlandó vagy megszerezni!)

  • értesz ezekhez a programokhoz: AutoCAD , Word, Excel

  • van acélszerkezetekkel kapcsolatos munkatapasztalatod

  • B kategóriás jogsival rendelkezel

  • önálló és döntésképes vagy

Mik lesznek a feladataid?

  • a teljes munkafolyamat felügyelete és koordinálása a te feladatod lesz, elejétől a végéig

    gyártás előkészítő mérnök és projektvezető minősítésben fogsz dolgozni

    árajánlat elkészítése, árajánlat leadása, szerződés előkészítése, bekérése

    munka előkészítése (helyszín felmérése, szükséges anyagok összeállítása, árajánlatok begyűjtése (megversenyeztetése))

    konszignációk alapján műhelyrajzok elkészítése

    gyártás előkészítése, és levezénylése

    helyszíni szerelés kivitelezése, szerelő csapat munkájának koordinálása, irányítása, kapcsolattartás a megrendelő képviselőjével

    átadási dokumentáció elkészítése (építés napló( E-napló ) stb.)

Kik vagyunk?

Építészeti tervezéssel, generálkivitelezéssel, műszaki ellenőrzéssel, épületlakatos-ipari munkák széles skálájával foglalkozunk. Ha úgy gondolod ezt a pozíciót Neked találták ki, jelentkezz még ma projektvezető kollégának!

Ha szeretnél szuper csapatunk tagja lenni, csatlakozz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658