Project Description

Szeretnél az ellátási lánc legerősebb tagja lenni?
Szoros barátságban állsz az MS Office-szal?
Nem okoznának gondot a készletnyilvántartással, fuvarszervezéssel és szállítólevelekkel kapcsolatos feladatok?
Hab a tortán, hogy még kiemelt ügyességgel is kezeled a targoncákat?

30 éves múltú, osztrák felmenőkkel rendelkező hazai, szállítószalagok karbantartására, alkatrészek kereskedésére specializálódott leányvállalat keres Téged, legújabb kollégáját raktári feladatokkal kiegészülő adminisztrátor pozíció betöltésére!

Szereted kézben tartani a dolgokat, örülsz ha minden rendben megy?

Minden kézen áthaladó tételnek a nyilvántartásban van a helye, így a raktári teendők elvégzése mellett, az adminisztratív feladatok is nélkülözhetetlen szerepet játszanak a zökkenőmentes kiszolgálásban.

telefonos munkatárs

Őszinte kommunikáció és jó kapcsolat

Mind munkatársainkkal, mind partnereinkkel, ügyfeleinkkel, sőt még környezetünkkel is jó kapcsolatot igyekszünk fenntartani. Bárki, aki segítségért fordul hozzánk vagy ellátogat a telephelyünkre, akkor gondoskodunk róla, hogy igazán otthon érezze magát.

Mit kínálunk?

  • Pontos, időben érkező fizetést

  • Teljes bejelentést

  • Megfelelő munkakörülményeket

  • Céges telefont, autót

  • Fejlődési lehetőséget

  • Betanítást

  • Munkaruhát

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

  • Készletnyilvántartással kapcsolatos teendők ellátásával

  • Fuvarszervezéssel

  • Szállítólevelek elkészítésével

  • Dokumentumok iktatásával

  • Szükség esetén targonca segítségével történő munkavégzéssel

  • Áruk összekészítésével

  • Áruk átvételével, illetve a raktárba történő át- és kitárolásukkal

  • Cégen belüli anyagellátás biztosításával

Téged keresünk, ha

  • Végzettséged legalább középfokú

  • Magabiztosan használod az MS Office-t, azon belül is az Excel-t

  • Rendelkezel targoncavezetői engedéllyel

  • Van raktáros, illetve műszaki környezetből származó, releváns tapasztalatod

  • Jó a kommunikációs készséged

  • Proaktív, precíz és rugalmas vagy

  • Nem okoz gondot némi fizikai erőt igénybe vevő feladat elvégzése

Kik vagyunk?

A Kubicek Hungária Kft. 2007 óta van jelen a magyar piacon. Anyacégünk, az osztrák Kubicek Fördertechnik GmbH több, mint 30 éves tapasztalatával igyekszünk ügyfeleink szállítószalagjaiból a lehető legtöbbet kihozni.

Tevékenységünk során mind munkatársainkhoz, mind ügyfeleinkhez a küldetésünknek, célunknak megfelelően viszonyulunk:

Célunk, hogy partnereinknek csak a termelésre kelljen koncentrálni, szállítószalagjaik a lehető legkisebb állásidővel, folyamatosan működjenek. így szeretnénk hozzájárulni egy példaértékű, versenyképes magyar és európai termelő ipar kialakulásához. Szeretnénk elérni, hogy létrejöjjön a kölcsönös előnyökön és a bizalmon alapuló, hatékony magyar és európai üzleti kultúra.”

Szintén a példaértékű vállalati magatartás részének tekintjük, hogy munkatársaink szabad, biztonságos, emberséges körülmények között dolgozhatnak.

Jelentkezz most, hogy részese legyél Te is a sikeresnek!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Az adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és az "Adatok elküldése" gomb megnyomásával hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel az ijob.hu kezelje.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658