Dolgoztál már raktáros munkakörben?

Precízen és pontosan végzed a munkád?

Jó a fizikumod és ezt szeretnéd hasznosítani is?

Ha a fenti kérdésekre IGEN-nel válaszoltál, ne habozz, jelentkezz a nyitott RAKTÁROS pozíciónkra!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Ha még eddig nem győztünk meg, olvass tovább, és jelentkezz az állásra a lenti űrlapon!

Szükséges:

raktáros munkatapasztalat

pontos, precíz munkavégzés

jó fizikum

megbízhatóság

Munkavégzés helye:

Országosan

Amit biztosítunk:

  • stabil hátteret

  • versenyképes fizetést

  • fejlődési lehetőséget, alapos betanítást

  • céges csapatépítőket

Téged keresünk, ha

  • fontos számodra az igényes munkavégzés

  • megbízható vagy és precíz munkavégzés jellemző rád

  • az olykor megterhelő, nehéz fizikai munkát is jól bírod

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha

  • anyagmozgatás

  • raktárkészlet figyelés

  • raktárvezető által kijelölt feladatok elvégzése

  • áruátvétel, árukiadás

  • rendelések összekészítése

  • targoncás jogosítványod van

  • anyagismerettel rendelkezel

  • minél több év raktáros munkatapasztalattal rendelkezel

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658