Ezt a pozíciót már betöltötték.

Szereted kézben tartani a dolgokat, örülsz ha minden rendben megy?

Elsőrangú munkakörülmények

Tavaly átadott, európai mércével is modern, fűtött raktárunkba keresünk egy raktárvezetőt, aki tapasztalt, szorgalmas és összeszokott csapatunkat irányítja.

Mi megbecsüljük a teljesítményt és értékeljük a felelősséget, ezért a kiváló infrastruktúra kimagasló bérezéssel is jár.

Legyél büszke a munkahelyedre

Minőségi termékeket állítunk elő és a Magyarországi piac egyik meghatározó szereplője vagyunk. Fontos számunkra, hogy pozitív példát mutassunk a piacunk és a konkurenciáink számára.

Kiemelten kezeljük azt a kérdést, hogy a munkavállalóink elégedettek legyenek, hiszen csak így várhatjuk el mi is a jó teljesítményt.

MIT KÍNÁLUNK?

8 órás állás, bejelentett munka (törzsidő 9-16h)

Kiemelt bérezés, fizetett túlóra

NINCS hétvégi munkavégzés

Új berendezések, targoncák

Egy műszakban való munkavégzés

Tiszta, fűtött munkakörnyezet

Biztonságos, új berendezések

Pontos, időben érkező fizetés

Korrekt és jó hangulatú csapat

Tiszteljük és megbecsüljük a jó munkát

FELADATAID LESZNEK

Árukiadás, áruátvétel, komissiózás, árudarabolás felügyelete, megszervezése, ellenőrzése

Új raktározási rendszer kialakítása (Bónuszért cserébe)

Raktárunk vezetése, csapatunk irányítása

Követelmények

  • Tapasztalat raktárvezető vagy logisztikai vezető pozícióban

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, vagy gazdasági)

  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban

  • Megfelelő logikai gondolkodás

  • Rendszerben való gondolkodás

  • Folyamatok átlátása

  • Prioritások átlátása

  • Rend és teljesítmény betartatásának képessége

Előnyök

  • Six Sigma képesítés

  • Lean képesítés

  • Tapasztalat műanyagiparban, darabolásban

  • SAP rendszer ismerete

  • Logisztikai tapasztalat

  • Korábbi vezetői tapasztalat

Kik vagyunk?

Magyarország egyik legfejlettebb és legnagyobb ütemben növekvő, 100%-os magyar tulajdonban lévő plasztikipari cég vagyunk.

Tevékenységünk során hazai kis- és nagykereskedelmi üzleteket látunk el nemzetközileg minősített termékekkel, ezzel segítve a hazai építőipart, reklámipart, feldolgozó ipart és a lakossági szegmenst is.

Mivel minőségi termékeinkre évek óta folyamatosan növekvő igény van, ezért folyamatosan bővülünk. Nagy büszkeségünk a tavaly átadott, nyugati mércével is modern raktárunk és csomagolóüzemünk. Hogy tartani tudjuk a lépést a növekvő piaci igényekkel, ezért van szükség olyan új kollégákra, akikre számíthatunk az újabb sikerek elérésében.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658