Munkaerő megtalálásával és kiválasztásával foglalkozó, folyamatosan fejlődő vállalkozásunk senior marketinges munkatársat keres.

Senior marketinges munkatársként a munkád során számos online marketing kampányt fogsz tervezni és levezetni.

Várunk elhivatott csapatunkba, ha úgy gondolod online marketing tudásod és affinitásod kiemel a tömegből!

Veled még profibb lehet a csapatunk!

Toborzás, az egyik legjobban fejlődő iparág

Napjainkban a munkaerőhiány jelenti a vállalkozások működését leginkább nehezítő tényezőt, ezért évről évre sokkal többet költenek toborzókra a cégek. Munkaerőre a következő évtizedekben is biztosan szükség lesz.  Ismerd meg az iparág sajátosságait és légy az egyik legjobb online marketinges ezen a területen.

Nem minden a toborzás, más partnereink is vannak

Akkor sem kell aggódnod, ha esetleg túl egysíkúnak találnád a toborzással kapcsolatos online marketinget. A toborzás mellett még négy másik partnercégnek is szüksége van az online marketing tudásodra.

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő bérezést (Alap- és mozgóbért)

  • Karrierlehetőséget

  • Folyamatos szakmai képzéseket (évi 4-8 nap tréninget)

  • Stabil munkahelyet

  • 2 havonta céges rendezvényeket és csapatépítőket

  • A munkavégzéshez szükséges mindent eszközt

  • Kellemes munkakörülményeket

  • Táplálékkiegészítőket 10000 Ft/hó értékben

  • Partnereknél kedvezményeket

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

Cégünk és partnereink részére:

  • Az online marketing kampányok (Google Ads, Facebook, Instagram) és tevékenységek tervezésével, megvalósításával

  • Kreatív szövegíráshoz kapcsolódó stratégiai tervezéssel és megvalósításban való részvétellel

  • Hirdetés- és reklámtervezéssel

  • Új haladó ötletek és innovatív megoldások bevezetésével

  • Sales csatornák kidolgozásában és létrehozásában való közreműködéssel

Téged keresünk ha

  • Már legalább 3 év tapasztalatod van az online marketing izgalmas világában, különösen a közösségi média és a lead generálás, gyűjtés területén

  • Legalább érettségivel rendelkezel

  • Középfokon beszélsz és írsz angolul

  • Írásban különösen jól kommunikálsz

  • Kreatív gondolkodásmód jellemző rád

  • Nem idegen a csapatmunka, de ha kell egyedül is megállod a helyed

  • Pozitív a világszemléleted

  • Eredményorientált vagy

Előnnyel indulsz, ha

  • Szakterületed a Facebook Ads

  • A B2B marketing világában már szereztél tapasztalatot

  • Webáruházak működtetésében és működésében van tapasztalatod

  • Felsőfokú közgazdasági végzettséggel rendelkezel

  • Ismered a CRM-rendszerek felépítését, logikáját és már használtál is egyet

  • Volt már munkád nagy értékű szolgáltatások értékesítésében

  • Foglalkoztál már képszerkesztőkkel és tudod is kezelni

  • Google Ads minősítéssel vagy Partners tanúsítvánnyal rendelkezel

Kik vagyunk?

Az Ijob.hu munkaerő kiválasztásával ésa legjobb munkatárs megtalálásval foglalkozik. A KKV szektorra szakosodva kínál egyedi és innovatív megoldást olyan vállalatoknak, amelyek a jelenlegi munkaerőhiányos piaci környezetben a megfelelő munkatárs megtalálával küzdenek.

Csapatunk nem ismer lehetetlent, rendkívül nagy elhivatottsággal és a legújabb eszközöket felhasználva, igyekszik a legmagasabb színvonalon teljesíteni megbízóink kérését és a legjobb megoldást kínálni megoldani munkaerő problémáját.

Kötelességünknek érezzük, hogy ügyfeleinknek ne egyszerűen alkalmazottat, hanem az ideális munkatársat találjuk meg.

A megbízó közvetlen jelentkezéseket nem fogad, az állás betöltése közvetítéssel történik.

A pozícióra történő jelentkezés kizárólag az alábbi űrlap kitöltésével lehetséges!

Úgy érzed ez a neked való állás?

Akkor ne habozz, jelentkezz most!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658