Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Fejleszd tudásodat és rendszerünket is tökéletesre!

Mit kínálunk?

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

  • Kiemelkedő bérezést

  • Nem mindennapi béren kívüli juttatásokat

  • Home office munkavégzés lehetőségét

  • Kellemes és modern munkakörülményeket

  • Céges gépjárművet, laptopot és okostelefont

  • Összetartó, barátságos, szakmailag a legprofibb munkatársakat

  • Fejlődési és karrier lehetőséget

  • Betanítást, felkészítést, belső képzésekkel is

  • Céges programokat, családi és csapatépítő programokat

  • Microsoft alapú technológiák implementálása és tervezése

  • Több domain-ből álló környezet kialakítása

  • Proaktív hibakeresés, hiba esetén annak javítása, gyökérok feltárása és javaslattétel a megelőzésre

  • Készenléti rendszerben való részvétel

  • Migrációs feladatok elvégzése

  • Dokumentációk készítése és tudásbázis bővítése

  • Feladatok adminisztrálása az erre kijelölt SD rendszerben

Nagyon fontos számunkra, hogy:

Jól jönne, ha ezeket legalább alapszinten ismernéd:

  • Legyen minimum 2-3 év releváns tapasztalatod

  • Angolul társalgási szinten kommunikálj

  • Talpraesett és motivált személy légy

  • A rendszerszemlélet és a strukturált gondolkodásmód legyen az egyik legfontosabb jellemvonásod

  • Microsoft SQL szerver

  • Script nyelv ismerete (Pl.: PowerShell)

  • Virtualizáció (VMware vSphere, vCenter)

  • Veeam Backup & Replication valamint valamilyen mentési tároló rendszer (Pl.: Exagrid, DataDomain)

  • Tároló rendszerek, SAN hálózat

  • Szerver infrastruktúra (Cisco UCS)

  • Hálózati ismeretek (Switching / Routing)

Te vagy a mi szakemberünk, ha a következő technológiák tervezésében és implementálásban már szereztél tapasztalatot:

  • Microsoft Windows Server és cluster megoldások

  • Microsoft Active Directory, DNS, DHCP, GPO, Trust

  • Microsoft Exchange, O365

  • Microsoft SharePoint Portal Server

  • PKI, Windows CA ismeretek

Kik vagyunk mi?

A Lapker Zrt. már több mint 20 éve tevékenykedik Magyarország egész területén. Vállalatunk két legfontosabb tevékenysége a lapterjesztés és a csomagszállítás, melyek ellátását már 700 munkatárssal látjuk el.

A kereskedelmi és terjesztési feladatainkat négy üzletággal és öt támogató területtel látjuk el. Cégünk sikeréhez hozzájárulnak az egyre bővülő palettával rendelkező termékeink és szolgáltatásaink.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658