Minden munka kész lesz a határidőkre, de cserébe kötetlen munkaidőt és home officet szeretnél?
Unod a „jó fizetés” sorokat olvasni, és most már tényleg magas bért látnál a számládon?
Alkalmazotti jogviszonyt keresel? Vagy pont, hogy vállalkozó vagy, de nem okoz gondot a min. 30 óra munkaidő/hét teljesítmény?

Telekommunikációs és pénzügyi vállalatok számára adattárházakat fejlesztő vállalatunkhoz keresünk senior üzleti intelligencia tanácsadót!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

Kötetlen idejű munkavégzés
time tracking

Szükséges

Felsőfokú, szakirányú, főiskolai vagy egyetemi végzettség
4 év friss tapasztalat Oracle SQL / Hadoop / Google Cloud technológia (bigtable, bigquery)
Angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban
Pörgős, jó munkamorál és hozzáállással
Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Erkölcsi bizonyítvány

Munkavégzés helye

Jelenleg home office

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Kimagasló fizetést

  • Alkalmazotti vagy vállalkozó jogviszonyt

  • Lehetőséget a túlórára, így több pénzt vihetsz haza

  • Céges laptopot alkalmazotti jogviszony esetén

  • Rugalmas munkaidőt (time trackinget alkalmazunk)

  • Home office lehetőséget (jelenleg 100%-ban HO-ban dolgozunk)

  • Nagyon jó, ambiciózus szakmai csapatot

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Kellemes vállalati kultúrát

  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget egyaránt

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú, szakirányú, főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • 4 év friss tapasztalat Oracle SQL / Hadoop / Google Cloud technológia (bigtable, bigquery)

  • Angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban

  • Pörgős, jó munkamorál és hozzáállással

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyös számunkra, ha rendelkezel:

  • Nyelvvizsgával

  • PL/SQL, Oracle Data Integrator, Unix, Oracle Application Express, CDAP, Zabbix, Java, C++ ismerete

Mik lesznek a feladataid?

  • Projekttervezés

  • Projektmenedzsment

  • Üzleti igények felmérése

  • Rendszer specifikáció készítése

  • Üzleti intelligencia szoftver fejlesztése

  • Riportok fejlesztése

  • Rendszer dokumentáció készítése

  • Tesztelési jegyzőkönyvek készítése

  • Tesztelések kivitelezése

  • Belső elszámolások készítése

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795