Szeretnéd „A Megváltó” szerepét különféle helyszíneken betölteni?
És azt, hogy a szakmai hozzáértés és a fejlődés a bér fejlesztésével kerüljön elismerésre?
Meg van Benned a kellő műszaki affinitás és van is elektromos tapasztalatod?

Vállalatunk fő tevékenységi köre nem csak az ital- és áruautomata gépek, valamint látványsütők forgalmazása, hanem azok karbantartása, illetve szervizelése is.

Mi pedig éppen ehhez keressük új szerviztechnikus munkatársunkat.

A berendezések működése Tőled függ!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Hétfő – Péntekig
8:00 – 17:00
(4-5 hetente ügyelet)

Szükséges:

elektromos területről szerzett végzettség
(elektroműszerész, elektrotechnikus, stb.)
2-5 év releváns tapasztalat
B kategóriás vezetői engedély
Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

Országos vagy Dél-nyugat magyarországi régió

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes alapbért + túlóra díjat

  • 13. havi munkabért

  • Bejelentett munkaviszonyt

  • Cafetériát

  • Alapos szakmai képzést, betanítást

  • Változatos munkakört
  • Céges autót, telefont, munkaruhát

  • Fiatalos összetartó csapatot

Feladataid lesznek:

Az előző nap vagy a reggel meghatározott menetrend szerint:

  • Elektromos sütők, kemencék szervizelése

  • Szódagépek vízszűrőinek és egyéb elemeinek telepítése és cseréje

  • Italautomaták beüzemelése és szervizelése

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Elektromos területről szerzett végzettséggel (elektroműszerész, elektrotechnikus, stb.)

  • 2-5 év hasonló területről szerzett tapasztalattal

  • B kategóriás vezetői engedéllyel

  • Önálló munkavégzésre képes, precíz, lelkiismeretes személyiséggel

  • Jó kommunikációs készséggel

Német és/vagy angol nyelvtudás előny jelent!

Kik vagyunk?

Cégünk 2001-ben alakult Csepeli telephelyen. Fő tevékenységi köre ital- ás áruautomata gépek, valamint látványsütők forgalmazása, szervizelése. Korszerű gépekkel, minőségi alapanyagokkal, rugalmas választékkal igyekszünk a piaci igényeknek megfelelni. Ehhez szakképzett kollegáink segítségével biztosítunk országos szervizhálózatot, hogy az esetlegesen felmerülő problémákat a lehető legrövidebb időn belül orvosoljuk. A technikai hátterünket jól felszerelt műhelyünk és nagyméretű alkatrész-raktárunk biztosítja.

Ha úgy érzed a fenti pozíciót Neked találták ki, akkor várjuk jelentkezésed!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658