Szeretnél kényelmes körülmények között, mosolygós kollégák között dolgozni?
Egy biztos, akár hosszabb távú lehetőséget tartogató munkahelyet keresel?
Jó lenne egy fiatal csapatban fontos és megbecsült pozíciót betölteni?

Munkaerő megtalálásával és kiválasztásával foglalkozó, folyamatosan fejlődő vállalkozásunk keresi legújabb ügyfélkapcsolati- és értékesítést támogató munkatárs munkatársát.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Új ügyfelek hívásával adatbázisunkban szereplők elérhetőségek alapján

  • Ügyfelek igényeinek felmérésével

  • Új partnerek begyűjtésével és ajánlatadással

Amit tőlünk kapsz

  • Kiemelkedő bérezést (Alap- és mozgóbért)

  • Könnyű közlekedés a BAH-csomópont közelében (8E, 108E, 27, 110, 112, 178-as buszok)

  • Támogató, fejlődő csapat tagja lehetsz akár hosszabb távon is

  • Jó irodai infrastruktúra, klíma, kiváló munkaeszközök

  • Megbecsüljük a kollégáinkat és a teljesítményt, erkölcsileg és pénzben is

  • Ha bármiben elakadsz, segítünk

  • Szakmai kihívások, bizonyítási lehetőség

  • Tréningek, workshopok

  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, észrevételeidre, ötleteidre

  • Piacvezető partnerek számára végzünk marketingszolgáltatást

Téged keresünk, ha:

  • Dolgoztál már call centeresként és/vagy értékesítőként
    és így már kellő tapasztalattal is rendelkezel az állás betöltéséhez

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel

  • Mersz kérdezni – sőt, ha véleményed van, azt se titkold

  • Nem csak mersz, szeretsz is telefonálni

  • Érdeklődő vagy, alapos és precíz

  • Szorgalmas vagy és lelkiismeretes – mindannyian egy-egy fogaskerék vagyunk, ha csak az egyiket kiveszik, megáll a működés

  • Gondolkodj csapatban, segítsünk egymásnak!

Nem téged keresünk, ha:

  • Problémát jelent hideghívások lebonyolítása

  • Nincs call center tapasztalatod

  • Dolgoztál már call centeresként és/vagy értékesítőként, és így kellő tapasztalattal is rendelkezel már

Kik vagyunk mi?

Cégünk egy fiatalos hangulatú, stabil, sok éve működő és folyamatosan épülő online vállalkozás. Irodánk az I. kerületben található.

A cég kis mérete miatt nem csak tapasztalatokra, barátokra is szert tehetsz. Nagy hangsúlyt fektetünk az emberközeli hozzáállásra, a tanulási lehetőségre és a jó hangulatra.

Fontos, hogy ne csak munkatársak, hanem csapattagok legyenek a nálunk dolgozók, hiszen munkánk eredménye azonnal meglátszik és egymásért is felelősséget vállalunk.

Cégünk folyamatosan fejlődik, és egyre nagyobb célokat tűzünk ki magunk elé. Nem csak a technikai, hanem az egyéni fejlődésre is nagy gondot fordítunk.

Ha szeretsz minél magasabbra törni, ha nem elégszel meg a minimummal, ha szeretnéd kihasználni a benned rejlő tehetséget, akkor mielőbb küldd el jelentkezésedet!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Az adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és az "Adatok elküldése" gomb megnyomásával hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel az ijob.hu kezelje.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658