Ezt a pozíciót már betöltötték.

Online HR szolgáltatásokkal foglalkozó cégünk egyre növekszik, ezért új telefonos munkatársakat keresünk.

Te leszel az, aki felveszed az aktuális jelentkezőinkkel a kapcsolatot, tehát szó sincs hideghívásról.

Ígéretes karrier

Az ajtó nyitva áll, hogy egy virágzó karriert indíts el, a kérdés az, hogy lecsapsz-e a lehetőségre. Ez csak a munkán és a tehetségen múlik. Ne tétovázz!

Magyarországon egyedülálló

Egyedülálló online HR szolgáltatással foglalkozik fiatal, 29 éves átlagéletkorú csapatunk. Próbáld ki magad itt!

telefonos munkatárs

Milyen feladatok várnak rád?

Elvárásaink

NEM KELL HIDEGHÍVÁST INDÍTANI!

  • Álláskeresőkkel való telefonos kapcsolattartás

  • Interjúztatás, előszűrés (megadott kérdéssor alapján)

  • Önéletrajzok kiválogatása, értékelése egy megadott szempontrendszer alapján

  • Szóbeli kapcsolattartás a HR osztállyal és a Marketing osztállyal

  • Adatok rögzítése és feldolgozása

  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Legalább középfokú végzettség

  • Precizitás, alaposság, türelem, csapatjátékos szellem

  • Legyél proaktív

  • Tiszteld és kövesd a szabályokat (de ha van javaslatod, akkor maximálisan nyitottak vagyunk rá)

Milyen emberrel szeretnénk együtt dolgozni?

  • Merj kérdezni – sőt, ha véleményed van, azt se titkold

  • Legyél érdeklődő, alapos, precíz

  • Gondolkodj csapatban, segítsünk egymásnak

  • Legyél szorgalmas és lelkiismeretes – mindannyian egy-egy fogaskerék vagyunk, ha csak az egyiket kiveszik, megáll a működés

Mindenképpen előnyt jelent

  • Dolgoztál már recepción

  • Végeztél már ügyfélkapcsolattartási feladatokat

  • Dolgoztál valahol ügyvezetőként

  • Beszélsz angolul (kommunikációképes szint)

  • Van HR tapasztalatod

Amit tőlünk kapsz

  • Barátságos és szép munkakörnyezet, közvetlenül a vár alatt és a Vérmező mellett

  • Könnyű közlekedés a Déli pályaudvar közelében (5, 105, 178-as buszok; 17, 41, 56-os villamos; M2 metró)

  • Támogató, fejlődő csapat tagja lehetsz akár hosszabb távon is

  • Jó irodai infrastruktúra, klíma, kiváló munkaeszközök

  • Megbecsüljük a kollégáinkat és a teljesítményt, erkölcsileg és pénzben is

  • Ha bármiben elakadsz, segítünk

  • Szakmai kihívások, bizonyítási lehetőség

  • Tréningek, workshopok

  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, észrevételeidre, ötleteidre

  • Piacvezető partnerek számára végzünk marketingszolgáltatást

  • Korrekt és pontos fizetés

Kik vagyunk mi?

Cégünk egy fiatalos hangulatú, stabil, sok éve működő és folyamatosan épülő online vállalkozás. Irodánk az I. kerületben található.

A cég kis mérete miatt nem csak tapasztalatokra, barátokra is szert tehetsz. Nagy hangsúlyt fektetünk az emberközeli hozzáállásra, a tanulási lehetőségre és a jó hangulatra.

Fontos, hogy ne csak munkatársak, hanem csapattagok legyenek a nálunk dolgozók, hiszen munkánk eredménye azonnal meglátszik és egymásért is felelősséget vállalunk.

Cégünk folyamatosan fejlődik, és egyre nagyobb célokat tűzünk ki magunk elé. Nem csak a technikai, hanem az egyéni fejlődésre is nagy gondot fordítunk.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658