Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Munkaidő:

Saját időbeosztás

Szükséges:

Felsőfokú végzettség –  ideálisan műszaki irányú
Legalább 3 év területi képviselő vagy érékesítő tapasztalat
Szerb és/vagy horvát tárgyalóképes nyelvtudás + angol nyelvismeret
Kimagasló kommunikációs képesség
Megnyerő megjelenés
Műszaki affinitás
B kategóriás vezetői engedély
Becsületesség, lelkiismeretesség, lojalitás, hosszútávú elköteleződés

Magyarországi lakcím

Munkavégzés helye:

Szlovénia, Szerbia és Horvátország
(Illetve Magyarország)

Mit kínálunk?

  • Magas alapbért + jó jutalékot

  • Biztos, megbízható, jelenleg is töretlenül fejlődő, terjeszkedő munkahelyet

  • Nagy értékű üzletkötési lehetőséget, nívós termékek értékesítését

  • Céges telefon, laptop, gépkocsi + üzemanyagkártya (saját használatra is)

  • Nagyon alapos szakmai betanítást

  • Fejlődési lehetőséget

  • Tanfolyamok támogatását – van belsős angol online tanfolyam is (24/7)

  • Utazási lehetőséget saját időbeosztással + útiköltség finanszírozással

Milyen feladatokkal bízunk meg Téged?

  • Lehetséges külföldi partnerek felkutatása

  • Rendszeres partnerlátogatás

  • Látogatásokról szóló heti jelentések készítése

  • Havi beszámoló készítése (értékesítés, költések, partnerlátogatások összesítése, következő havi tevékenységek leírása)

  • Ajánlatok, árlisták összeállítása

  • A megrendelések koordinálása, teljes lebonyolítása, adminisztrálása

  • Partnerek támogatása ügyfeleikkel folytatott tárgyalások során

  • Heti munkaidő kimutatások elkészítése

  • Útnyilvántartás vezetése

  • Kapcsolattartás a gyárakkal

  • Éves értékesítési tervek készítése, teljesítés felelőssége

  • 1 hétig utazás – 1 hét feldolgozás

  • Havonta egyszeri megjelenéssel a budapesti központban

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Felsőfokú, lehetőség szerint műszaki irányú végzettséggel rendelkezel

  • Van legalább 3 év területi képviselő vagy érékesítő tapasztalatod

  • Szerb és/vagy horvát tárgyalóképes nyelvtudással + angol nyelvismerettel rendelkezel

  • Kimagasló kommunikációs képességekkel vagy megáldva

  • Megnyerő megjelenéssel bírsz

  • Van „B” kategóriás vezetői engedélyed

  • Műszaki beállítottságú vagy

  • Becsületesség, lelkiismeretesség, lojalitás jellemez, és hajlandó vagy hosszú távra is elköteleződni

  • Magyarországi lakcímmel rendelkezel!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795