Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Szaniterek, melegburkolatok forgalmazásával foglalkozó, kizárólag magyar tulajdonban lévő és közel 10 éves vállaltunk keresi területi képviselőjét.

Munkaidő:

Rugalmas
(Home Office)

Szükséges:

Minimum középfokú végzettség
Min. 2-3 év értékesítői, területi képviselő tapasztalat

Kimagasló kommunikációs képesség

Aktív “B” kategóriás vezetői tapasztalat (3-5 év)
Logikus gondolkodás, jó együttműködési készség, határozottság

Munkavégzés helye:

Pest megye + Budapest
(+ vidék)

Szeretnél TE is kiváló álló szakemberekből álló csapatunk tagjává válni?

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Mit kínálunk?

  • Teljes bejelentést, alkalmazotti jogviszonyt

  • Szuper munkabért

  • Olyan jutalékrendszert, amely nincs maximalizálva

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Komoly fejlődési lehetőséget

  • Teljes HomeOffice lehetőséget a betanítást követően

  • Alapos betanítást, mentorálást

  • Céges telefon, laptop, gépkocsi

  • Csapatépítő rendezvényeket

Milyen feladatokkal bízunk meg Téged?

  • Budapesti, Pest megyei, illetve vidéki nagykereskedelmi partnerek kapcsolattartásával
    (ott töltött éjszaka esetén a szállás (reggelivel, vacsorával) biztosított)

  • Meglévő adatbázis alapján partnerfelkutatással (eleinte kb. 30-40%-át teszi ki a munkaidőnek, később ez radikálisan lecsökken)

  • Kb. 60 kiemelt partner esetében új infó átadásával, forgalmi tervek átbeszélésével, marketing anyagok kiadásával és kapcsolattartással

  • Kereskedelmi ügyletek kezdeményezésével

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Min. középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Van legalább 2-3 év értékesítői, területi képviselő tapasztalatod

  • Kimagasló kommunikációs képességekkel vagy megáldva

  • Van 3-5 év aktív “B” kategóriás vezetői tapasztalatod

  • Logikus gondolkodásmód, jó együttműködési készség, határozottság jellemez Téged

Te vagy a csúcsjelölt, ha az előzőeken túl még melegburkolatos és szaniteres tapasztalataidat, illetve nyelvismeretedet is magaddal hoznád hozzánk!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795