Project Description

Ezt a pozíciót már beöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Rugalmas+Home Office lehetőség

Szükséges:

min. 3 év értékesítői tapasztalat
B jogosítvány

Munkavégzés helye:

Kelet-Magyarország

Úgy gondolod egy eszkimónak is eltudnál adni egy légkondit?
Kamatoztasd nálunk értékesítői tapasztalatod!

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő jutalékos rendszer + cafeteria
  • Céges autó
  • Fejlődési és előmeneteli lehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Optikai ismeretekre is kiterjedő alapos betanítás
  • Évente több alkalommal csapatépítő rendezvények

Feladataid lesznek:

  • Mintakollekció bemutatása és értékesítése kereskedőpartnereinknek
  • Partnerlátogatások és tárgyalások vezetése
  • Partnerkapcsolatok és megrendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • A központban (Bp, IV.kerület) a negyedéves és egyéb céges meetingeken, eligazításokon és képzéseken való részvétel
  • Hideghívásokkal nem kell foglalkoznod, azonban jó ha új partnereket is hozol

Ezt az állást Neked találták ki, ha:

  • Szeretsz és akarsz is utazni, ez a munkavégzésed egyik fő eleme lesz
  • Van B kategóriás jogosítványod és forgalomban szerzett rutinod is
  • Legalább 3 év értékesítési tapasztalatod van

  • A kifogás- és problémakezelés az egyik erősséged
  • Határozott, eltökélt és őszinte személyiséged van
  • Jó fizikummal rendelkezel, hiszen a mintakollekciós bőröndök olykor 20-25 kilósak is lehetnek!

Előnyként értékeljük:

  • Az optikai szakmában szerzett tapasztalatot
  • A társalgási szintű német nyelvtudást

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658