Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Páratlan univerzális autós közösségi oldalunk, alkalmazásunk fejlesztésére keresünk vezető PHP fejlesztőt!

Mi készen állunk meghódítani a piacot!

És Te?

Akkor ne habozz, csatlakozz csapatunkhoz!

A pozíció részletei:

Szükséges nyelvtudás:

Szakmai angol,

Szükséges tapasztalat:

objektumorientált programozásban szerzett széleskörű tapasztalat
min. 5 év csapatban szerzett senior fejlesztői tapasztalat
CMS rendszerek ismerete (Drupal, WordPress, Joomla)
Komplex rendszerek irányításában szerzett gyakorlat
CakePHP/MySQL/GIT alapos ismerete

Szükséges végzettség

Nem szükséges abban az esetben, ha elegendő tapasztalattal rendelekzel, amit erős referenciákkal tudsz alátámasztani!

Úgy érzed indulhat a csapatmunka? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Amit mi adunk:

  • Magas bérezést

  • Rangos pozíciót egy rangos brand-nél

  • Nagyszerű fejlesztői csapatot

  • Rugalmas, ámde teljesítményorientált munkahelyet
  • Lehetőséget szakmai fejlődésre

  • Egyéni igényeknek megfelelő workshopokat
  • Nagyobb volumenű céges rendezvényt, illetve több kisebb csapatépítőt

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Objektumorientált programozásban szerzett széleskörű tapasztalattal

  • CakePHP/MySQL/GIT alapos ismeretével

  • Min. 5 év csapatban szerzett senior fejlesztői tapasztalattal

  • Komplex rendszerek irányításában szerzett gyakorlattal

  • CMS rendszerek ismeretével (Drupal, WordPress, Joomla)

  • Szakmai angol nyelvtudással

  • Erős kommunikációs készséggel

  • Problémamegoldó képességgel

Mivel fogsz foglalkozni Nálunk?

▶ Napindító meeting (kérdések, problémák…) levezénylésével ◀

▶ Fejlesztések dokumentációjával, code review-val ◀

▶ Stratégiai döntések szakmai véleményezésével ◀

▶ Tervezéssel és a feladatok összehangolásával ◀

▶ Határidők betartásával és betartatásával ◀

▶ Fejlesztői csoport irányításával ◀

▶ Fejlesztői feladatok ellátásával ◀

Kik vagyunk?

A European Car Data House Zrt. munkái közé tartoznak olyan remekművek, mint az autós portálok országos elitjébe tartozó dinamikusan növekvő látogatottságú autós online magazin, az Alapjárat.hu, vagy a világújdonságnak számító univerzális autós alkalmazás, az ECDH, amely a releváns szolgáltatók összegyűjtésével és a járműadatok rendszerezésével segíti az autótulajdonosok mindennapjait.

European Car Data House célja, hogy a teljes körű autókezeléssel foglalkozó közösségi weboldal, alkamazás a pozíciójához hűen hiánytalanul elégítse ki a több mint 2 millió főt számláló autós közösség igényét!

Itt most nem autóvezetésről lesz szó!

👉 Vezesd Te sikerre a csapatot! 👈

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658