Villanyszerelő – Dunaújváros

Villanyszerelő – Dunaújváros2019-05-31T13:47:40+00:00

Project Description

Többet tudsz a szakmáról, minthogy kicserélsz egy villanykörtét?

A 20 éves tapasztalatot a háta mögött tudó mérnöki gyártó-, kivitelező-, és üzemeltető vállalkozás, villamosipari és energetikai területeken végzendő tevékenységekre keres villanyszerelő pozícióba munkatársat.

Jelentkezz még ma, légy a legújabb munkatársunk!

Mit kínálunk?

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Magas fizetést

  • Utazástámogatást

  • Céges autót (hazajárós)

  • Tapasztalt szerelésvezető általi betanítást

  • Munkafelszerelést

  • Különböző tanfolyamokat, workshopokat

  • Oktatástámogatást

Kivitelezési villanyszerelési feladatok (ipari és kommunális projektek)

  • kábeltálcázás, kábellétra, kábelhúzás

  • dugaljak, energiaelosztás, világítás feladatkörök

  • tűzjelző berendezés (be)szerelése

Téged keresünk, ha

Örömmel vennénk, ha

  • Szakirányú villanyszerelői (szakmunkás vagy OKJ-s) végzettséget szereztél korábban

  • Kommunikációs készséged nem hagy maga után kivetnivalót

  • Fizikai erőnlétedből adódóan terhelhető vagy

  • Nem vagy tériszonyos

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Tudnál mutatni középfokú végzettséget is

  • 2 éve már a szakmában mozogsz

  • Angol nyelven is tudsz kommunikálni

  • Birtokában vagy B kategóriás jogosítványnak

Kik vagyunk?

Megbízónk egy mérnöki gyártó-, kivitelező-, és üzemeltető vállalkozás, mely a villamosipari és energetikai területeken végez tevékenységet.
20 éves tapasztalattal rendelkezünk különféle villamosipari berendezések gyártásának területén – költséghatékony és innovatív megoldásainkkal tudjuk a gyártási folyamatainkat optimalizálni, így a legnagyobb magyar és multinacionális nagyvállalatok elvárásainak is megfelelünk. Fővállalkozó-, beruházó partnereink számára nyújtunk minőségi és megbízható szakmai kapacitást ipari és kommunális épületek villanyszerelési munkáinál.
Az energetika területén innovatív és korszerű technológiákat vezettünk be – az SRM PowerBox svéd technológiára épülő geotermikus és ipari hulladékhő hasznosításában egyedülálló erőműveit kulcsrakészre kivitelezzük, üzemeltetjük és karbantartjuk.

Ha szeretnéd Te is egy ilyen sokoldalú, sikeres vállalatnál kihasználni a benned rejlő tehetséget, akkor mielőbb küldd el jelentkezésed!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Az adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és az "Adatok elküldése" gomb megnyomásával hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel az ijob.hu kezelje.

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658

Bezár