IT Recruiter / IT Sourcer pozíció

Bővülő csapatunkba keresünk IT ismeretekkel rendelkező Recruitereket, Sourcereket!

Rendelkezel legalább 1 év Recruiter vagy Sourcer tapasztalattal, emellett jutalékra, biztos háttérre és megbecsülésre vágysz?

Nálunk lehetőséged nyílik arra, hogy a munkád eredményét sikereid arányában élvezhesd, nem probléma ha a pénz is motivál! Várjuk jelentkezésedet munkaerő közvetítéssel foglalkozó cégünk BAH csomóponthoz közeli irodájába! 😊

Amit mi ajánlunk a Számodra:

-Rugalmas munkaidőt,

-Hibrid munkavégzést,

-Dedikált pozíciókat, amelyeken csak Te dolgozol,

-Alapbér melletti jutalékot, ami nincs maximalizálva,

-Prémium ügyfélkörrel dolgozhatsz I. kerületi irodánkban,

-Összetartó, fiatalos csapatot,

-Értékes szakmai tudást, cégspecifikus tréningeket,

-Munkaidőben, gyermek mellett is végezhető feladatokat,

-A legmodernebb eszközök, haladó CRM rendszert.

Téged keresünk IT Recruiter személyében, amennyiben:

-Rendelkezel már 1 év tapasztalattal toborzásban, és otthonosan mozogsz az IT kifejezések, pozíciók világában.

-Képes vagy önállóan dolgozni, de egy csapatként gondolkodni,

-Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel, szeretsz, és tudsz dokumentálni.

-Asszertívan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt, meghallod a jelölted és a megbízód igényeit!

Előnyként értékeljük:

-Minél több tapasztalat IT recruitmentben,

-Tapasztalat mérnöki területben

-IT recruitment piac sajátosságainak ismerete

-Egyéb idegen nyelv ismerete.

Feladatok:

-IT és mérnök területen történő toborzás és kiválasztási folyamatok menedzselése,

-Kapcsolattartás az ügyfelekkel,

-Pozíció felmérések elkészítése,

-Jelöltek keresése különböző szakmai fórumokon, közösségi oldalakon, saját és külső adatbázisokban,

-Beérkezett önéletrajzok monitorozása és telefonos előszűrések lebonyolítása,

-Jelöltek státuszának egyeztetése.

Te vagy a mi emberünk Sourcer pozícióra, ha:

-Rendelkezel már tapasztalattal IT toborzás jelölt keresési fázisában

-Szereted az adatbázisokban való kutatást,

-Képes vagy önállóan dolgozni de egy csapatként gondolkodni,

-Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

-Otthonosan mozogsz az IT kifejezések, pozíciók világában.

Feladatok:

-IT területen történő sourcing feladatok elvégzése,

-Pozíció felmérésekben való aktív részvétel.

-Recruiterek munkájának támogatása.

Előnyként érékeljük:

-IT végzettség

-Tapasztalat IT sourcingban.

Munkavégzés: Irodában, vagy hibrid, heti 2 nap irodai jelenlét elvárt.

Lokáció: Budapest, I. kerület (BAH-csomóponthoz közeli iroda)

Bérezés: Br. 400-800.000 Ft alapbér + jutalék

Ha úgy gondolod a fenti pozíciók valamelyik szuper lehetőség lenne Számodra, akkor várjuk jelentkezésedet az önéletrajzod csatolásával, az f.annamari@ijob.hu e-mail címre!😊