Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

napi 6 órában
heH-P 9:30/10-15:30/16:00

Szükséges:

felsőfokú végzettség

biztos B2-es angol nyelvtudás

pontos és precíz munkavégzés

erős kommunikációs képességek

Munkavégzés helye:

IX. kerület

Amit biztosítunk:

  • teljes 6 órás bejelentést

  • 2020. áprilisáig tartó határozott idejű szerződést (későbbi hosszabítás lehetőségével)

  • fix bért – nettó 180.000 Ft/ 6 órás munkavégzés

  • előrelépési lehetőséget

  • fiatalos légkört

  • csapatépítőket

  • laptopot és céges telefont

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel

  • minimum B2-es az angol nyelvtudásod

  • alap számítógépes ismeretekkel rendelkezel

  • határozott vagy és kommunikatív

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha

  • kommunikáció angol nyelven

  • diákok adminisztrálása

  • felettes segítése

  • social média felületek kezelése

  • rendezvényeken fakultatív segítségnyújtás

  • tanultál külföldön pl. Erasmus programban

  • szereztél már tapasztalatot adminisztratív területen

Kik vagyunk mi?

A Study Guide egy külföldi felsőoktatás közvetítéssel foglalkozó cég. Segítünk megtalálni a külföldön tanulni vágyó diákoknak a számukra legmegfelelőbb egyetemet és szakot, valamint a már kint tartózkodó diákoknak segítünk a felmerülő kérdéseikben. Több mint 8000+ képzés és szak közül válogathatnak. Napi 6 órában keressük leendő munkatársunk, aki felettese keze alá fog dolgozni, és nem riad vissza, ha kommunikálnia kell akár idegen nyelven is!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658