Szeretsz emberekkel foglalkozni? Szeretnél egy állást, ami több mint egy szimpla irodai munka?

Fiatalos, I. kerületi irodánkban nyújtunk lehetőséget HR asszisztens pozíció betöltésére!

Akarj fejlődni, ne elégedj meg a rutinnal, hanem legyél nyitott a világra és az új trendekre.

Merj kérdezni – sőt, ha véleményed van, azt se titkold.

Legyél érdeklődő, széles látókörű.

Gondolkodj koncepcióban a tervezéstől a megvalósításig.

Ezek lesznek a feladataid

  • Megfelelő jelöltek előszűrése

  • Interjúk szervezése és lebonyolítása telefonon, illetve személyesen

  • Riportok, jelentések készítése

  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Téged keresünk, ha

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban egyaránt)

  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak

  • Kiváló a kommunikációs és a tárgyalási készséged

  • Nyitott, emberközpontú, kommunikatív személyiségnek tartod magad

  • Szeretsz beszélni, telefonálni
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képességgel rendelkezel

Előnnyel indulsz, ha

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

  • Van 1-2 éves, toborzásban szerzett tapasztalatod

Amit tőlünk kapsz

  • Korrekt fix fizetést és teljesítményarányos havi mozgóbért

  • Szakmai kihívásokat, bizonyítási lehetőséget

  • Jó irodai infrastruktúrát, klímát,  számítógépet, dupla monitort, ingyen kávét & teát

  • Támogató, fejlődő csapat tagja lehetsz

  • Megbecsüljük a kollégáinkat és a teljesítményt, erkölcsileg és pénzben is

  • Tréningeket, workshopokat, irodai szakkönyvtárat

Kik vagyunk?

Az Ijob.hu egy fiatalos hangulatú, stabil, 8 éve működő és folyamatosan épülő cég.

A cég kis mérete (12 fő) miatt nem csak tapasztalatokra, barátokra is szert tehetsz. Nem csak a saját monitorod fogod bámulni, hanem egy marketing csapat minden munkakörébe betekintést kapsz. Nagy hangsúlyt fektetünk az emberközeli hozzáállásra, a tanulási lehetőségre és a jó hangulatra.

Fontos, hogy ne csak munkatársak, hanem csapattagok legyenek a nálunk dolgozók, hiszen munkánk eredménye azonnal meglátszik és egymásért is felelősséget vállalunk.

Cégünk folyamatosan fejlődik és egyre nagyobb célokat tűzünk ki magunk elé. Nem csak a technikai, hanem az egyéni fejlődésre is nagy hangsúlyt fordítunk.

Ha szeretsz minél magasabbra törni, ha nem elégedsz meg a minimummal, ha szeretnéd kihasználni a benned rejlő tehetséget, akkor mielőbb küldd el jelentkezésed!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Az adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és az "Adatok elküldése" gomb megnyomásával hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel az ijob.hu kezelje.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658