Munkaidő keretben is szereztél már jártasságot?

Nem okoz gondot az angol használata?

Családias, modern budapesti iroda keresi legújabb bérszámfejtő munkatársát.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

RÉSZLETEK

Munkaidő

H-P: 9:00-15:00

Szükséges

Pénzügyi-számviteli végzettség
Minimum 2 év szakmai tapasztalat
Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban is
Ügyfélközpontú hozzáállás

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Mit kínálunk?

 Szakmai továbbképzést
 Piacvezető megoldásokat
 Versenyképes fizetést
 Munkabért kiegészítő bónuszokat
 Céges laptopot
 Erős csapatszellemet
 Kellemes és kreatív munkakörnyezetet

Mi lesz a feladatod?

 Teljes körű bérszámfejtés ügyfeleink részére
 Havi és hóközi bérszámfejtés a munkavállalók és egyéb szerződéssel foglalkoztatottak részére
 TB kifizetőhelyi feladatok ellátása, ellátások számfejtése, nyilvántartások vezetése, kapcsolódó bevallások és adatszolgáltatások készítése
 Munkavállalók be és kijelentésének ügyintézése
 Jogviszony változások bejelentése
 Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése
 Együttműködés a könyveléssel

Az állás betöltéséhez szükséges:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
Naprakész bérszámfejtést érintő adózási és jogszabályi ismeretek
Jó analitikai készség, alapos, pontos, részlet-orientált, precíz
Ügyfélközpontú szemlélet, jó kommunikációs képesség
Nyitottság a folyamatos tanulásra, fejlődésre

Előny, de nem követelmény:

 TB- és Bérügyintéző képzettség
 Munkaidő keretes bérszámfejtés ismerete/gyakorlata

Kik vagyunk mi?

Next Accounting azzal a céllal jött létre, hogy egyesítse a tapasztalatot, szaktudást és az innovatív megoldásokat a könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatások területén, amely előnyhöz juttatja partnereinket a tudatos és hatékony gazdálkodás révén.
Pro-aktív hozzáállásunkkal, partnereink rendszeres és teljes körű tájékoztatásával érjük el ügyfeleink elégedettségét és segítjük elő fejlődésüket.

Ennek érdekében olyan munkatársat keresünk, aki hozzájárul cégünk kiemelkedő színvonalának, valamint rendkívül precíz szemléletének képviseléséhez.

Ha úgy érzed, hogy egyeznek az elképzeléseink, jelentkezz még ma!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658