Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel?

Eddig a gépek túloldalán voltál, de kipróbálnád magad az asztal túlsó felén is?
A sokévnyi tapasztalatot, tudást most már elméletben kamatoztatnád?
……és amúgy is a meggyőzés mestere vagy?

Akkor jelentkezz hozzánk értékesítőnek!

Szerszám- és készülékgyártónk keresi új, lelkes és elhivatott értékesítőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P: 08:00 – 16:30
(ebben az idősávban kell a vevő rendelkezésére állni)

Szükséges:

Gépészmérnöki végzettség
3 év értékesítésben vagy gépesítésben szerzett tapasztalat
Erős kommunikációs képességek
Angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

Országos

Amit biztosítunk:

  • Magas fix, kiszámítható bérezést
  • Alapbéren felüli teljesítményalapú bónuszokat

  • Komoly karrierépítési és fejlődési lehetőséget!

  • Rugalmas munkavégzési lehetőséget

  • Céges autót és laptopot

  • Élenjáró termékek értékesítésének lehetőségét

  • Szakmai képzéseket a fejlődés érdekében!

Mik lesznek a feladataid?

  • Új partnerek felkutatása, üzletszerzés

  • Kapcsolattartás a régi ügyfelekkel

  • Adminisztrációs feladatok

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Gépészmérnöki végzettséggel

  • Elfogadjuk a villamosmérnök végzettséget is
  • Értékesítésben szerzett tapasztalattal (pl. gépépítő elem értékesítése és/vagy területi képviselő munkakör)

  • Erős kommunikációs képességekkel

  • Angol nyelvtudással

  • B kategóriás jogosítvánnyal

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel

Kik vagyunk mi?

A Huszár Kft. fő profilja az egyedi alkatrészek, illetve a kis és közepes szériák gyártása. Több mint 20 éves fennállásunk során a megrendelői igények teljes körű kielégítését és a legmagasabb minőség elérését tűztük ki célul.  Ennek érdekében folyamatos technológiai fejlesztésekkel, munkatársaink mind magasabb képzettségével és gépparkunk növelésével igyekszünk megteremteni a fenntartható fejlődés feltételeit.

Üzleti szemléletünk meghatározó részét képezi dolgozóink munkájának elismerése, erkölcsi és anyagi megbecsülése.

Ha úgy érzed, itt az idő, hogy kipróbáld magad ezen területen is, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658