Ezt a pozíciót már betöltötték.

Nagy múltú elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó amerikai vállalatcsoport Budapesten működő leányvállalata keresi legújabb elektronikai technikus munkatársát!

Pozíció részletei:

Beosztás:

egy műszakos: 6:00 – 14:30

Elvárások:

középfokú műszaki végzettség

angol/német nyelvtudás

Fizetés:

kiemelkedő bérezés (13. és 14. havi fizetéssel)

karrier és fejlődési lehetőség

Ha úgy véled, hogy a műszaki érzéked felülmúlja az átlagos kifejezést, jelentkezz!

Nem kerülhet homokszem a gépezetbe

Technológiai cégként mérnökeink és műszaki szakembereink adják cégünk motorját. A termékvonalakon keresztül, a szolgáltatási területeken át egészen az üzleti funkciókig, minden részleg zökkenőmentes, illetve sikeres működését megalapozzák. A Vishay-nál különleges értékekkel bírnak a csapatmunka adta lehetőségek, és az együttműködésen alapuló eredményesség. A végén, ami a piacra kerül, azt mindenki a magáénak érezheti.

elektromos karbantartó
Vishay Kft.

Karrierlehetőség

Nem állunk senkinek a fejlődésének útjába! A piacra kerülő termékeink nem csak piacvezetőek, de alakítják, formálják is az egész iparágat. Természetesen, ha valahol, akkor itt van lehetőséged csak igazán karriert építeni! A szervezeti kultúra, a különböző képzések, a nemzetköziség az erős vezetés és a jövőbeni stabilitás mind, mind a fejlődés, az előrehaladás javát szolgálja.

Mit kínálunk?

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kiemelkedő bérezést (13. és 14. havi fizetéssel)

  • Karrier és fejlődési lehetőséget

  • Home office lehetőségét (készenlét)
  • Utazástámogatást (tömegközlekedés, illetve autó esetében is)
  • Különböző szakmai képzéseket

  • Baráti, összetartó csapatot

  • Betanítást, mentorálást
  • Céges rendezvényeket

  • Természetesen a munkavégzéshez szükséges munkaruházatot

Automata gyártógépek és berendezések műszaki állapotának fenntartása, különösen:

  • Automata gyártó gépek vezérlésének karbantartása és javítása

  • Mérőgépek paneljeinek javítása

  • Egyéb elektronikai javítás

Ezek mellett:

  • Alkatrészbeszerzés kezdeményezése
  • Tevékenységének dokumentálása

Te vagy a mi szakemberünk, ha:

Előnnyel indulsz, ha:

  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel

  • Az angol és német nyelvű műszaki dokumentációkat megérted, képes vagy önállóan használni

  • MS Office programokat (Word, Excel, Outlook) felhasználói szinten ismered

  • Képes vagy egyedül, ugyanakkor csapatban is dolgozni

  • A logikus gondolkodás mindig is jellemző volt Rád

  • Technikusi végzettséged van

  • Van már releváns szakmai tapasztalatod

  • Rendelkezel CAD ismeretekkel

Kik vagyunk mi?

Anyavállalatunk a Vishay Intertechnology Inc. már az 1962 alapítása óta sikeresen működik. Vállalatunk félvezetők és passzív elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik. Világszerte 22 országban több mint 24000 munkavállalóval.

Az 1998-ban alapított magyarországi leányvállalatunk, a Vishay Hungary Kft. igyekszik mind a 170 munkavállalójának, mind az ügyfeleinek, mind a vállalatcsoport igényeit a legmagasabb színvonalon kielégíteni.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658