Ezt a pozíciót már betöltötték.

Meguntad a belváros zaját, a szennyezett levegőt és a szűk utcákat?
De nem szeretnél lemondani a városi környezetről?
Családias csapatra vágysz és egy nagy múltú, nívós munkahelyen dolgoznál?

Veresegyházán nagy népszerűségnek örvendő, legrégebben működő étterem és rendezvényház keresi legújabb szakács munkatársát!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Kiemelkedő bérezés

+féléves bónusz

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Csapatépítő események:

Évi 2 wellness hétvége

elektromos karbantartó

Családi vállalkozás

A “családi” jelző nem csak a tulajdonosok közötti kapcsolat miatt született, hanem a csapatunkat összetartó egységet is szimbolizálja. Nálunk mindenki egyenrangú, mindenki munkája ugyanolyan fontos és a felállított cél is közös.

Szeretnél egy sikersztori része lenni?

Mit kínálunk?

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kiugró bérezést

  • Szükség esetén szállást

  • Fejlődési lehetőséget

  • Kiemelkedő teljesítmény után akár féléves bónuszt

  • Megbecsülést

  • Összetartó csapatot

  • Étkeztetést

  • Betanítást

  • Csapatépítő rendezvényeket(Évi 2 wellness hétvége. Tavaly Zakopanéban voltunk 🙂 )
  • Munkaruhát

  • Menüsor, rendezvények ételeinek elkészítése

  • Rendelések elkészítése

  • Munkakörnyezet rendben és tisztán tartása

  • HACCP dokumentumok kezelése

  • Konyhai alapanyagkészlet folyamatos követése

  • Igény szerinti változatos menüsor megálmodása és elkészítése

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Rendelkezel szakács végzettséggel

…és több éves tapasztalatod is van

  • Azonosulsz azzal a “szívvel-lélekkel” hozzáállással, ami nálunk is jellemző

  • Tudsz és akarsz is csapatban dolgozni

…ez a megfelelő kommunikációhoz elengedhetetlen

  • Le és fel is tudod emelni a teli fazekakat

  • Örülnénk, ha lenne jogosítványod, hisz így mindenkinek könnyebb (parkolási lehetőség adott)

Kik vagyunk mi?

A Marika Konyhája étterem már 1998 óta üzemel, mellyel Veresegyház legrégebben működő vendéglője címet érdemeltük ki. Fő profilunk az önkiszogáló gyorséttermi vendéglátás és a magyaros konyha, de mindezek mellett hidegtál készítést, esküvő és rendezvény szervezést, heti menü és pizza kiszállítást, cukrász termékek készítését is vállaljuk.

Sikerességünket és több mint 20 éves múltunkat a sokrétű és magas minőségű szolgáltatásnyújtással sikerült elérni és fenntartani. Ez tükrözi a hozzáállásunkat, hogy szeretjük, és szívvel-lélekkel csináljuk.

Gyere, szerezz Magadnak biztos állást egy szuper csapatban, és légy Te is sikersztorink részese!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658