Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Legújabb kollégánk személyében Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel korlátlan Felelős műszaki vezető (FMV) jogosultsággal

  • Felsőfokú építész- és/vagy építőmérnöki végzettséggel rendelkezel

  • Legalább 8 évnyi tapasztalat van a hátad mögött

  • Kiterjesztett szintű számítógép kezelési ismereteid vannak
    (tudd használni: MS Word, Excel, Project | ismerd: AutoCAD, ArchiCAD)

  • Rendelkezel B kategóriás vezetői engedéllyel

  • Angol nyelvismereted középszintű

  • Meglehetősen magas szintű kommunikációs készségekkel vagy megáldva

  • Alkalmanként tudsz számolni a vidéki projekteken való részvétellel (ehhez mindent biztosítunk)

Mit kínálunk?

  • Magas fizetést, amelyet megfelelő teljesítménnyel kiegészíthetsz

  • Céges telefon, laptop, és igény szerinti eszközöket

  • Autót a munkavégzéshez, és a munkába járáshoz

  • Magas színvonalú belső oktatásokat

  • Csapatot összekovácsoló rendezvényeket

Milyen feladatokat kell ellátnod?

  • Elnyert kivitelezési munkák koordinálását

  • Fő- és alvállalkozókkal és a megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartását

  • Szerződések előkészítését

  • Építési napló vezetését

  • Szakági projektvezetők koordinálását

  • Műszaki észrevételek kidolgozását

  • Az esetleges pótmunkák kidolgozását a megrendelő felé

  • Alvállalkozók műszaki elszámoltatását

  • Műszaki teljesítésigazolások elkészítését

  • Ütemterv elkészítését fő- illetve az alvállalkozók részére, és ezek betartatását

Kik vagyunk?

A Telesis Generál Zrt.-t azzal az elhatározással hoztuk létre, hogy minőségi FITOUT kivitelezéseket valósítsunk meg az iroda és retail piacon. Célunk, hogy a belső terek kialakítását a folyamatosan újuló szerelt technológiák magas szintű alkalmazásával és az építőanyagok fejlődésének állandó nyomon követésével valósítsuk meg.
Későbbiekben a piaci elvárásoknak megfelelve bővítettük szolgáltatásaink körét, mely lehetővé tette számunkra, hogy generálkivitelezőként is évek óta jelen vagyunk az építőipar több szegmensében.
Célkitűzésünk, hogy Vállalatunk olyan portfoliókkal rendelkezzen, mely egyedülálló a magyar piacon.
Ezáltal cégünk minőségi szolgáltatásaival, hosszú távú garanciát biztosít a megrendelőink és a velünk együttműködő partnereink számára. Az elégedett megrendelőinkkel történő közös együttműködés teszi lehetővé, hogy Vállalatunk Magyarország meghatározó és szakmailag elismert szereplője legyen.

Ha Te is szeretnél az eddigi, és a jövőbeni sikereknek részese lenni, várunk csapatunkba!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658